English
عربی
العربية

به مشاوره نیاز دارید؟ با ما تماس بگیرید

(021) 22882609 – 10 / (0912) 7696940

شنبه تا چهارشنبه 18:00 – 20:00 | پنجشنبه ها 9:00 – 12:00

دکتر مسعود راستکاری / جراحی زیبایی صورت / بهترین جراح لیفت صورت در تهران
مدت زمان مطالعه ۸ دقیقه

بهترین جراح لیفت صورت در تهران

زمانی که افراد به سن چهل یا پنجاه سالگی می رسند بر اثر جاذبه زمین، عضلات و پوست صورت شان به سمت زمین می آید. با انجام یک جراحی درست لیفت صورت می توان به بهبود ظاهر صورت کمک کرد. به این ترتیب صورت سالم تر و جوان تر به نظر می رسد. جراحی لیفت صورت تکنیک ها و روش های بسیاری دارد و بسیاری از متقاضیان به دنبال بهترین جراح لیفت صورت هستند. بنابراین قصد داریم تا در این مقاله درباره نکات کلیدی این جراحی صحبت کنیم.

بهترین جراحی لیفت صورت

نشانه های بالا رفتن سن می تواند به طور قابل توجهی با جراحی بهبود یابد. در حالی که نمی توان فرایند افزایش سن و تاثیر آن بر صورت را به تعویق انداخت ولی می توان با انجام جراحی به بهبود قابل ملاحظه ی صورت پرداخت. بسیاری از افراد از انجام جراحی لیفت صورت می ترسند و فکر می کنند که این جراحی باعث سفت شدن بیش از حد پوست می شود. در حالی که این جراحی با بررسی بافت پوست و لایه زیرین آن انجام می گیرد و بعد از جراحی پوست به اندازه مناسبی به بالا کشیده می شود. فقط باید برای انجام این کار به دنبال بهترین جراح لیفت صورت باشید.

امروزه تکنیک های جدیدی برای لیفت صورت به کار می رود که نه تنها پوست صورت بلکه ماهیچه های زیرین صورت هم بالا کشیده می شوند. به این صورت ثبات پوست و ظاهر صورت برای سالیان سال حفظ می گردد. پیش رفت هایی که در تکنیک های جراحی به دست آمده است قابلیت حفظ نتیجه جراحی از ۵ سال تا ۱۰ سال را فراهم کرده است.

یکی از تکنیک هایی که برای جوانسازی صورت به کار می رود تکنیک لیپوساکشن برای برداشتن چربی اضافی از چانه، گردن و غبغب است. این مورد به تنهایی می تواند تغییر چشمگیری به وجود آورد. تجمع چربی در این نواحی باعث چاق نشان دادن فرد می شود و گویی فرد اضافه وزن دارد. این مورد یکی از دلایل مراجعه بیماران برای لیفت صورت توسط بهترین دکتر است.

 بهترین جراح لیفت صورت در تهران

افرادی که میخواهند ظاهری زیبا داشته باشند، انگیزه کافی برای جراحی های زیبایی را دارند. اما این افراد باید توجه داشته باشند که جراحی های زیبایی در عین تاثیرات مثبت در چهره می تواند اثرات جبران ناپذیری نیز داشته باشد. از همین رو این افراد باید به دنبال بهترین جراح برای لیفت صورت باشند.

اشتباهات در جراحی های زیبایی گاها می تواند صدمات جبران ناپذیری داشته باشد. پس اولین و مهمترین نکته قبل از هر نوع جراحی زیبایی، انتخاب بهترین جراح است.

مهم ترین ویژگی های بهترین جراح لیفت صورت موارد زیر هستند:

  • داشتن دانش تخصصی در زمینه مورد نظر
  • برخورداری از تخصص و دانش اکادمیک در زمینه انواع جراحی های پلاستیک علی الخصوص جراحی لیفت صورت
  • داشتن مهارت و تجربه کافی در زمینه جراحی لیفت صورت
  • مشاوره و راهنمایی دقیق بیمار
  • دارای وجدان کاری و مسئولیت پذیری
  • دریافت یک هزینه معقول و مناسب

چطور بهترین جراح لیفت صورت در تهران را پیدا کنیم؟


برای پیدا کردن جراح خوب برای لیفت صورت می توانید ازروش های مختلفی استفاده کنید.

درحال نوشتن خواسته ها

یادداشت انتظار واقعی خود از بهترین جراحی

همه افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی دارند، این کار را برای رسیدن به هدف خاصی انجام می دهند. پس سعی کنید به صورت شفاف هدف خود از جراحی لیفت صورت را بنویسید. در این حین تمام نکات و جزییات را یادداشت کنید. حال بهترین زمان برای گشتن دنبال بهترین پزشک است.

حتی می توانید با منشی پزشک هماهنگ کنید و روزی در مطب حضور پیدا کنید که افرادی هستند که هدفشان با شما مشترک بوده و جراحی کرده اند. در این صورت هم می توانید نتیجه جراحی را مشاهده کنید، هم می توانید سوالات خود را بپرسید.

لیستی از بهترین جراحان لیفت صورت بنویسید!

از اینستاگرام ، سایت و معرفی اشنایان ابتدا یک لیت از پزشکانی که فکر می کنید جراح خوبی هستند تهییه کنید. در این صورت کار شما ساده تر است و می توانید با جست و جو نام هر یک از ان پزشکان اطلاعاتی را بدست بیاورید.

پس از بررسی ها به مرور تعدادی از پزشکان از لیست حذف می شوند و انتخاب برایتان ساده تر می شود.

تهیه لیست پزشکان
تماس با پزشک برای مشاوره

تماس جهت تعیین وقت مشاوره از بهترین جراح

حال که لیست پزشکان شما محدود شده، باید ازمابقی پزشکان .قت مشاوره حضوری و مشاوره بگیرید. کافیست نام پزشکان را در گوگل سرچ کنید و شماره تماس پزشک را پیدا کنید.

مشاوره قبل از عمل، طلایی‌ترین زمان انتخاب محسوب می‌شود. این زمان سرنوشت‌ساز، می‌تواند به‌راحتی، زیبایی شما را دگرگون کند.

لیست انتظاراتی که تهییه کرده بودید را در جلسه مشاوره همراه خود ببرید. تمامی خواسته های خود را با پزشکتان مطرح کنید. پزشک نیز اطلاعات دقیق در رابطه با روند و نتیجه جراحی در اختیار شما قرار خواهد داد. نکاتی که پزکتان مطرح میکند را یادداشت کنید. سپس در رابطه با تمام آن نکات تحقیق کنید.

نمونه کارهای بهترین جراح لیفت صورت

یکی از بهترین راه ها برای اطمینان از تخصص و مهارت پزشک، مشاهده نمونه کارهای اوست. می توانید نمونه کار ها را در آپارات و یا اینستاگرام پزشک ببینید. توجه داشته باشید که این عکس ها برای خود پزشک باشد و فیلتر نداشته باشد.

چک کردن شبکه های اجتماعی پزشک
حضور در مطب پزشک

کسب اطلاعات در مطب بهترین دکتر جراح لیفت صورت در تهران

شما می توانید با مراجعه به مطب و پرس و جو از بیماران آن پزشک از مهارت او مطلع شوید همچنین می توانید به صورت حضوری نمونه کارهای پزشک را ببینید.

این راه یکی از واقعی ترین نتایج را در اختیار شما قرار خواهد داد.

توجه داشته باشید که داشتن یک مطب شلوغ نشانه مهارت بالا و خوب بودن پزشک است.اگر در مطب پزشک بیماری نبود و یا مطب خیلی خلوق بود در انتخاب خود تجدید نظر کنید.

صفحات اجتماعی بهترین متخصص لیفت صورت در تهران

صفحات اجتماعی پزشکان جراحی عموما دنبال کننده های زیادی دارد. کامنت های این صفحات را بررسی کنید . نمونه کارها را ببینید

سعی کنید با بیماری که کامنت گذاشتن چت کنید، صحبت با بیماران کمک زیادی به شما خواهد کرد.

در این شرایط می‌توانید، پاسخ تمام سوالات ذهنی خودتان را از او کسب کنید. کامنت‌های ناراضی را پیدا کنید و مطمئن شوید که کامنت های مثبتی که در این صفحات درج شده‌است، واقعی است. اکر زمان زیادی دارید، بهتر است مدتی را به رصد کردن صفحات اجتماعی این پزشکان اختصاص دهید. معمولاً لایو اتاق عمل، لایو از نتایج عمل و همچنین توضیحات و نکات مهم در جلسات مشاوره، یکی از بهترین شاخص‌های انتخاب بهترین جراح لیفت صورت خواهد بود.

صفحات اجتماعی بهترین متخصص لیفت صورت
سرچ در گوگل

نام پزشکتان را در گوگل سرچ کنید!

حال که لیست پزشکان شما حسابی محدود شده، نام پزشک خود را درگوگل سرچ کنید. در سایت های پزشکی که کامنت دار هستند و در گوگل مپ کامنت های مربوط به پزشک را بخوانید. فروم ها و صفحات تبادل اطلاعات در این زمینه بسیار مفید هستند. با این روش یک شناخت کلی از پزشک پیدا خواهید کرد و می توانید بهترین دکتر را پیدا کنید.

آیا نیاز است که لیفت صورت انجام دهم؟

لیفت صورت به ترکیبی از تکنیک ها برای جوانسازی صورت گفته می شود. این تکنیک ها برای هر فرد متفاوت است. جراح در طول جراحی لیفت صورت به بررسی زوایای صورت می پردازد تا بهترین نتیجه به دست آید. همچنین میزان انعطاف پذیری ماهیچه های زیرین، کاهش حجم، عمق چروک های پوستی و ظاهر کلی صورت بررسی می شود. بعد از آن بر اساس هدف بیمار و بررسی های لازمی که به عمل آوره است بهترین جراحی را انجام می دهد.

نتیجه گیری

برای جوانسازی صورت در ابتدا تکنیک های غیر جراحی بررسی می شوند و در صورتی که با روش غیر جراحی نتوان به بهبود ظاهر صورت کمک کرد از روش های جراحی کمک گرفته می شود. بهترین جراح لیفت صورت با بررسی هایی که از زوایای مختلف صورت انجام می دهد سعی می کند تا بهترین نتیجه را به دست آورد.

سوالات متداول بهترین جراح لیفت صورت

دکتر مسعود راستکاری

دکتر مسعود راستکاری

دکتر مسعود راستکاری جراح و متخصص گوش و حلق و بینی با سابقه درخشان جراحی سر و گردن، جراحی پلاستیک بینی و صورت و جراحی آندوسکوپی سینوس در منطقه پاسداران تهران، مشغول به فعالیت می باشند.

برچسب ها:
مقالات مرتبط

تجربه جراحی بینی

تجربیات خودتان را در قالب دیدگاه برای دیگران به اشتراک بگذارید .

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *