English
عربی
العربية

به مشاوره نیاز دارید؟ با ما تماس بگیرید

(021) 22882609 – 10 / (0912) 7696940

شنبه تا چهارشنبه 18:00 – 20:00 | پنجشنبه ها 9:00 – 12:00

دکتر مسعود راستکاری / جراحی بینی / بهترین جراح بینی طبیعی در تهران، با بهترین نمونه‌کارها!
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران، با بهترین نمونه‌کارها!

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران باید بداند چه میزان تغییراتی را باید بر روی غضروف و استخوان‌های بینی اعمال کند تا بینی شکلی طبیعی به خود بگیرد. از همین رو انتخاب جراح بینی طبیعی تا حد زیادی حائز اهمیت است.

این نوع بینی برای افراد دارای نقص‌ در ظاهر بینی خود مورد استفاده است تا بدون ایجاد فرمی مصنوعی و غیرطبیعی جراحی داشته باشند. بنابراین نیاز است بدانیم ماهرترین و بهترین جراح بینی طبیعی چه ویژگی‌هایی دارد. در این مطلب با ما همراه باشد تا با این ویژگی‌ها آشنا شوید و به سادگی بتوانید جراح مناسب خود را پیدا کنید.

00:23
truncate dir-rtl

عمل بینی طبیعی

بهترین جراح بینی طبیعی همان جراحی است که با ظرافت بالا می‌تواند طبیعی‌ترین فرم برای بینی شما را بعد از عمل برایتان فراهم کند. این پزشک باید بتواند انتظارات بیمار را تمام و کمال مرتفع سازد. در حوزه جراحی‌ بینی بهترین پزشکان و جراحان با تجربه و مهارت بالایی که در تعداد بالای عمل‌های خود کسب‌کرده‌اند، نهایت هنر دستان خود را به نمایش می‌گذارند.

پیش از آنکه در مورد ویژگی‌های “بهترین جراح بینی طبیعی” در تهران صحبت کنیم، لازم است که بدانیم بینی طبیعی چه ویژگی‌هایی دارد. بینی هایی که پس از جراحی مشخصات زیر را داشته باشند، بینی طبیعی هستند.

 • عدم سربالا بودن بینی
 • حفظ زاویه مناسب بین لب بالا و نوک بینی
 • رفع مشکلات ظاهری
 • کوچک نبودن بیش از اندازه حفره‌های بینی
 • قوس ندادن به بینی بیش از حد

بنابراین در بینی طبیعی ساختار بینی ممکن است چندان تغییر نکند اما عیوب ظاهری آن به بهترین نحو ممکن برطرف می‌شود.

بیشتر بخوانید: جراحی بینی فانتزی

بینی‌های طبیعی با توجه به ویژگی‌هایی که دارند لازم است توسط پزشکی ماهر در زمینه بینی طبیعی عمل شوند. ممکن است یک جراح بینی برای بینی‌های فانتزی بسیار زبان‌زد باشد اما در زمینه جراحی بینی طبیعی تجربه کافی نداشته باشد. زیرا نوع تغییراتی که طی این دو عمل جراحی اعمال می‌شود، بسیار با هم متفاوت و بهترین روش برای جراحی در هر کیس فرق دارد.

بنابراین برای رسیدن به نتیجه‌ای مطلوب لازم است بهترین دکتر جراح بینی طبیعی را بشناسید و قبل از هر تصمیم قطعی به خوبی در این راستا تحقیق کنید. برای این کار می‌توانید از اینترنت و تجربیات اطرافیانتان خود استفاده کنید. همچنین سعی کنید تا حد ممکن از سوابق کار و تجربه پزشک مورد نظرتان مطلع شوید. نمونه کارهای موجود او را بررسی نمایید. در نهایت معیارهای خود را مشخص کرده و پس از کمی ارزیابی به نتیجه نهایی خواهید رسید.

دقت کنید که اگر در انتخاب “بهترین جراح بینی طبیعی در تهران” سهل انگاری کرده و یا عجولانه تصمیم بگیرید، ممکن است نتیجه عمل آنطور که انتظار دارید نشود و حتی عوارض و خطراتی برای شما در پی داشته باشد.

نمونه کار بهترین جراح بینی طبیعی

ویژگی‌هایی که برای یک جراح خوب در نظر می‌گیریم نشان‌دهنده تمایزات وی از همکارانش خواهد بود. برای هر بیماری که می‌خواهد بعد از عمل خود بینی را به طبیعی‌ترین فرم خود داشته باشد، واجب است تا مواردی که در ادامه گفته می‌شود را در نظر بگیرید.

1. تحصیلات آکادمیک

ابتدا به سراغ میزان تحصیلات آکادمیک پزشک می‌رویم، چرا که اهمیت بالایی دارد. هرچه سطح تخصص جراح بالاتر باشد، دانش و اطلاعات وی افزایش می‌یابد. اما لازم به ذکر است تنها مدرک و تخصص این چنینی کافی نیست و کسب تجربه در کنار آن تکمیل کننده خواهد بود.

این دو مورد در کنار هم می‌توانند صفت بهترین را برای یک پزشک به ارمغان آورند. پس در هنگام انتخاب جراح خود به تعداد عمل‌های وی توجه کافی داشته باشید. هرچه تعداد عمل‌هایی که جراح شما داشته باشد بیشتر باشد، به طبع تجربه و مهارت وی بیشتر خواهد بود.

2. صبر و اخلاق حرفه‌ای

به علاوه مورد بالا، لازم است جراح قبل از عمل با حوصله مراجعه‌کنندگان را معاینه کند و آن‌ها را در جریان جزئیات لازم برای عمل قرار دهد. به عنوان مثال افرادی که با بینی‌های گوشتی مراجعه می‌کنند و قصد جراحی بینی عروسکی را دارند، باید از سوی پزشک متقاعد شوند که این امکان برای آن‌ها وجود ندارد. نه اینکه وعده‌هایی به او داده شود و پس از عمل متوجه تصمیم اشتباه خود گردد. 

ضمن اینکه جراح می‌بایست با صبر و حوصله و دقت لازم به سخنان بیماران و انتظارات آنان از جراحی پاسخگو باشد. در زمان مشاوره‌ها می‌توان متوجه این موضوع شد که به چه میزان جراح نسبت به خواسته‌های بیمار آگاهی دارد. پزشکی که شنونده خوبی باشد به این معناست که اهداف بیماران را اولویت خود قرار می‌دهد.

3. دانش روز

بهترین دکتر بینی طبیعی با دانش بروز و آگاهی از آخرین تکنیک‌های جراحی در سراسر دنیا همواره بهترین خدمات را برای بیماران خود به همراه دارد. در این میان اگر بتوانید پزشکی را انتخاب کنید که با استفاده از جدیدترین تکنیک‌ها در علم پزشکی عمل شما را انجام دهید، هرگز از نتایج عمل خود پشیمان نخواهید شد. برترین جراحان همواره در تلاش هستند تا با شرکت در کنگره‌ها، سمینارها، مطالعه آخرین مقالات خود را بروز نگه دارند.

4. تیم حرفه‌ای

وجود یک تیم حرفه‌ای همراه بهترین دکتر عمل بینی طبیعی نقش تعیین‌کننده‌ای در موفقیت‌های حاصل از عمل دارد. همکاران کاربلد و دوره‌دیده در طول عمل جراح را یاری می‌کنند تا به بهترین دستاورد خود بعد از پروسه جراحی برسد. با توجه به اینکه همکاران جراح در پروسه عمل به پزشک کمک می‌کنند، جراحی یک کار گروهی به حساب می‌آید. بنابراین برای رسیدن به نتیجه قابل قبول تمام اعضای گروه باید صلاحیت‌های لازم را داشته باشند.

نمونه کار جراح بینی طبیعی

5. تجهیزات و کلینیک استاندارد

استفاده از تجهیزات حرفه‌ای و جدید در یک کلینیک استاندارد کیفیت عمل را تضمین می‌کند. بهترین جراحان همواره از استاندارترین ابزارهای روز برای بیماران خود استفاده می‌کنند. یک کلینیک تمییز با دارا بودن امکانات لازم این امکان را به بیمار می‌دهد تا از کیفیت و نتیجه عمل خود رضایت کاملی داشته باشد.

با در نظر گرفتن تمامی موارد بالا در نتیجه‌ی عمل خود بالاترین رضایت را کسب خواهید کرد و نیازی به عمل ترمیم در آینده و پیداکردن بهترین جراح ترمیم بینی نیز نخواهد بود.

کلام آخر

مجددا تاکید می‌کنیم در انتخاب بهترین جراح بینی طبیعی برای خود به هیچ عنوان عجول نباشید. مشاوره‌های قبل از عمل را جدی بگیرید. در این جلسات شما می‌توانید از انتظارات خود با جراح صحبت کنید و نظر پزشک متخصص را در این زمینه بشنوید. این مکالمات تا حد زیادی در تصمیم‌گیری شما موثر خواهد بود.

دکتر مسعود راستکاری

دکتر مسعود راستکاری

دکتر مسعود راستکاری جراح و متخصص گوش و حلق و بینی با سابقه درخشان جراحی سر و گردن، جراحی پلاستیک بینی و صورت و جراحی آندوسکوپی سینوس در منطقه پاسداران تهران، مشغول به فعالیت می باشند.

برچسب ها:
مقالات مرتبط

تجربه جراحی بینی

تجربیات خودتان را در قالب دیدگاه برای دیگران به اشتراک بگذارید .

2 دیدگاه ها
 1. چقدر خوب شدن اینا. من با عمل ترمیمی میتونم فرم بینیمو طبیعی کنم؟

  پاسخ
  • بستگی به عمل اولتون داره. بهتره که معاینه بشید.

   پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *