مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

جراحی بینی در نوجوانان

جراحی تغییر حالت بینی که با نام جراحی زیبایی بینی شناخته می شود امروزه در بین نوجوانان بسیار انجام می شود. عمولاً یک روش سرپایی است که تحت بیهوشی عمومی انجام می شود. این بدان معنی است که شما به جایی که عمل جراحی انجام شده است بروید و سپس در همان روز به خانه بروید.

جراحی بینی می تواند بسیار ساده یا بسیار پیچیده باشد. هنگامی که به طور صحیح توسط یک جراح بینی خوب و با تجربه انجام شود ، می تواند تفاوت زیادی در نحوه نگاه یک فرد ایجاد کند.

جراحی بینی در نوجوانان

چه موقع نوجوانان می توانند جراحی زیبایی بینی داشته باشند؟

تا زمانی که بینی به اندازه بزرگسال خود نرسد ، نوجوانان نباید جراحی بینی داشته باشند. این به طور معمول در دختران حدود 15 یا 16 سالگی اتفاق می افتد. این معمولاً برای پسران یک سال بعد اتفاق می افتد.

برخی از انواع جراحی زیبایی بینی چیست؟

انواع جراحی زیبایی بینی شامل موارد زیر است:

برآمدگی بر روی بینی
صاف کردن پل
تغییر شکل نوک بینی
افزایش یا کاهش اندازه سوراخ بینی
اصلاح بینی بعد از آسیب دیدگی
باز کردن راه های تنفسی
بزرگتر یا کوچکتر کردن بینی

خطرات رینوپلاستی چیست؟

هر نوع جراحی خطرات زیادی دارد. این موارد شامل خونریزی ، عفونت و واکنش آلرژیک به بیهوشی است. خطرات جراحی زیبایی بینی شامل موارد زیر است:

  • بی حسی بینی
  • خون دماغ شدن
  • زخم در پایه بینی
  • ترکیدن رگ های خونی کوچک روی سطح پوست
  • ورم
  • آسیب عصبی دائمی
جهت دریافت مشاوره در خصوص انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی درتهران و شرایط آن، می توانید با دکتر راستکاری  با شماره 10-22882609  تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید از اینستاگرام دیدن فرمایید.

نیاز به جراحی ترمیمی بینی

قبل از شروع جراحی بینی در نوجوانان، والدین یا سرپرستان آنها باید به طور گسترده با جراح صحبت کنند و همه خطرات و مزایا را بیان کنند. برقراری ارتباط بین والدین و جراح برای موفقیت عمل بسیار مهم است.

بسیاری از جراحان بینی، قبل از انجام عمل جراحی ، وقت زیادی را برای صحبت با نوجوانان می گیرند. آنها می خواهند اطمینان حاصل کنند که نوجوان به اندازه کافی بالغ است تا بتواند از پس آن برآید ، به دلایل صحیح این کار را انجام می دهد و انتظارات واقع بینانه از نتایج دارد. به عنوان مثال ، فکر کردن در خصوص جراحی بینی و این که کل زندگی شما را تغییر می دهد و محبوبیت شما را بیشتر می کند واقع بینانه نیست.
اقدامات بعد از جراحی بینی
بعد از عمل بینی حداقل 24 ساعت بعد از عمل، باید سر خود را بالا نگه دارید. درد و تورم وجود خواهد داشت (که با دارو و کمپرس سرد می توان آن را مدیریت کرد).

برخی از افراد از تورم بلافاصله بعد از عمل دلسرد می شوند. اما وقتی تورم کاهش پیدا می کند، کبودی از بین می رود و بینی کاملاً بهبود می یابد(که این می تواند هفته ها طول بکشد ) اکثر مردم نتایج جراحی بینی را دوست دارند.

نحوه انتخاب یک جراح

به شما توصیه می گردد به دنبال یک جراح بینی خوب باشید که در جراحی پلاستیک بینی تجربه کرده و برای دستیابی به رضایت بیمار شهرت داشته باشد. یکی از مهم ترین روش های شتاخت یک جراح زیبایی بینی خوب این است که  می توانید با دیدن نتیجه جراحی زیبایی بینی را مشاهده نمایید.

سایر خدمات دکتر مسعود راستکاری

(Visited 1 times, 1 visits today)

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button