دکتر مسعود راستکاری 4 جراحی بینی 4 بهترین جراح بینی در تهران کیست؟
مدت زمان مطالعه 7 دقیقه

بهترین جراح بینی در تهران کیست؟

مدت زمان مطالعه 7 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بسیاری از داوطلبان و علاقه مندان به جراحی بینی در پی یافتن پاسخ این سوالند که بهترین جراح بینی کیست ؟ این افراد برای موفقیت جراحی بینی خود نگران بوده و می خواهند تا حد امکان بهترین جراح بینی را بیابند تا عمل بینی شان به بهترین نحو انجام شود ، عوارض به صفر کاهش یابد ، اثرات پس از جراحی مطلوب و ایده آل شود و سلامت جسمی شان در خطر نیفتد . چنین افکار و نگرانی هایی کاملا طبیعی است و هرکسی به این فکر می افتد که اگر جراحی بینی را انجام دهد ، باید اثرات آن مفید و منطقی شود . در این نوشتار خصوصیات بهترین جراح بینی را از دید متخصصین امر بررسی می کنیم .

نتیجه جراحی بینی خانمی جوان

 

انتخاب جراح بینی خوب

تصمیم گیری در رابطه با جراحی بینی یک تصمیم گیری دشوار است که معمولاً افراد برای برطرف کردن مشکل بینیشان از نظر زیبایی مانند بزرگ بودن بینی یا فرم دادن به بینی و یا چه از نظر مشکلاتی از قبیل سینوزیت یا شکستگی اقدام به جراحی بینی می کنند .انتخاب یک جراح بینی خوب بسیار مشکل است زیرا هر فرد با توجه به سلیقه و انتظاری که از بینی خود دارد سعی در تلاش پیدا کردن  بهترین جراح دارد باید این نکته را توجه داشته باشید پوست افراد با یکدیگر متفاوت است و نوع گوشتی یا استخوانی بودن بینی بسیار می تواند تاثیر گذار در نتیجه جراحی بینی داشته باشد شاید این سوال را از خود بپرسید که بهترین جراح بینی باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟

قبل و بعد جراحی بینی آقایی جوان

تبحر جراحان ایرانی زبانزد جراحی پلاستیک بینی در دنیا

پیش از ذکر هر مطلبی باید خاطر نشان کرد که بهترین و با تجربه ترین جراحان بینی در کشور خودمان هستند و لازم نیست برای اقدام به این عمل به کشور های دیگر مراجعه کنید . کیفیت جراحی بینی در کشورمان به حدی بالاست که از سایر کشور ها حتی از قاره اروپا و امریکا برای انجام این عمل به ایران مراجعه می کنند پس اولین توصیه به داوطلبان جراحی بینی اینست که برای به دست آوردن نتیجه مطلوب و ایده آل در کشور خودمان به دنبال بهترین جراح باشند . این امر به علت رقابت پزشکان متخصص ، زیاد بودن متقاضیان و پرطرفدار بودن این عمل در بین ایرانی ها به وقوع پیوسته است به طوری که بینی های ایرانی علاوه بر گونه های غضروفی و استخوانی ، به انواع حالت های گوشتی نیز موجود بوده و ضخامت پوست در این بینی ها متفاوت است . پس طبیعی است که تبحر و تجربه جراحان بینی در سرزمینمان بالا برود .

دکتر مسعود راستکاری متخصص گوش، حلق و بینی

دکتر مسعود راستکاری جراح بینی

جراح بینی خوب در تهران چه کسی است ؟ این سوالی است که امروزه بین بسیاری از اشخاص مبادله می شود . حتی برخی از افرادی که در شهرهای دور زندگی می کنند خواستار یافتن بهترین جراح بینی در تهران هستند و برای انجام این عمل به پایتخت مراجعه می کنند . امروزه جراحی بینی پرطرفدارترین جراحی زیبایی در کشورمان است . دلیل انتخاب این عمل از سوی متقاضیان ، تغییر بسیار زیاد چهره و بهبود وضع ظاهری به نحوی اثربخش است . با تغییر فرم بینی و اصلاح آن ، زیبایی سایر بخش های صورت دوچندان شده و جذابیت فرد افزایش می یابد .

نمونه کار جراحی بینی استخوانی

نمونه کار جراحی بینی استخوانی دکتر راستکاری

شناسایی بهترین جراح بینی

برای شناسایی بهترین جراح بینی از بین تمامی جراحان تنها کافی است به پرونده کاری پزشکان منتخب خود نگاهی بیندازید . با مشاهده نمونه کارها و شرایط قبل و بعد از جراحی بیماران آن پزشکان می توان به ظرافت کاری ، تجربه و توان تخصصی یک جراح بینی پی برد نمونه های جراحی بینی طبیعی ، فانتزی ، پوست ضخیم ، پوست نازک ، انحراف بینی و . . . نمایانگر طیف گسترده عمل های بینی انجام شده است می توانید با مقایسه نمونه کارهای جراحان مختلف با هم و مشاوره با هر پزشک مطابق سلیقه خود بهترین جراح بینی استخوانی و یا گوشتی را برگزینید .

اما بهتر است به نکات زیر دقت داشته باشید:

مشکلات بینی

از سوی دیگر به دلیل اینکه بینی عضوی است برجسته در وسط صورت ، امکان آسیب پذیر بودن آن در سوانح و اتفاقات روزمره بیشتر از باقی اجزای صورت است از این رو آسیب های بینی از جمله شکستگی و انحراف بسیار شایع است بنا براین مناسب ترین راه برای رفع آسیب های موجود ، جراحی بینی است ولی دستکاری بینی از طرف اشخاص کم تجربه موجب پیدایش عوارض نامطلوب و آزاردهنده تری برای بیمار می شود پس اولین اقدام برای انجام عمل بینی ، انتخاب یک جراح بینی خوب و حرفه ای است .

حفظ تناسب بینی با صورت

جراح بینی خوب کسی است که علاوه بر حفظ عملکرد بینی به فرم زیبای آن و خواست و سلیقه بیمار اهمیت داده و تا حد امکان بهترین نتیجه را خلق کند . یک جراح بینی حرفه ای در صورتی که امری را صلاح بداند ، حتما آن را با بیمار در میان گذاشته و در صورتی که خواسته بیمار غیرمنطقی و غیرعقلانی و رویایی بود ، او را متقاعد می سازد تا انتظارات منطقی از نتیجه جراحی بینی داشته باشد . اهمیت به حفظ تناسب بینی با صورت هر فرد به عهده جراح بینی است تا در آخر زیبایی و اثربخشی چهره چشمگیر و متناسب باشد . یک جراح بینی خوب توان عمل و بهبود هر نوع بینی اعم از بینی گوشتی ، بینی استخوانی ، بینی منحرف و شکسته و . . . را دارد . وی منفعت بیمار را در نظر گرفته و برای ایجاد فرم های به خصوص ، سلامت و کارآیی بینی را به خطر نمی اندازد .

جراحی بینی گوشتی - قبل و بعد

جراحی بینی گوشتی – مقایسه قبل و بعد

مهارت جراح بینی

بهتر است برای مطلع شدن از مهارت جراح بینی یک لیستی از پزشکان برتر و با تجربه تهیه کنید و جلسه ی مشاوره با آنها داشته باشید در صورت اتمام جلسات و انتخاب بهتری جراح بینی برای عمل بینیتان سعی کنید اطلاعات خود را از پزشک انتخاب شده کامل کنید تا با خیال راحت تری بتوانید به این عمل اقدام کنید

به جراحی ،جراح بینی خوب گفته می شود که در کار خود بسیار باتجربه و دارای مهارت کافی باشد در واقع به هنگام اولین جلسه ی مشاوره شناخت کافی از نوع جراحی بینی داشته و بتواند درک واقع بینانه و درست را از نتیجه جراحی به شما بدهد و در صورتی که بینی شما به جراحی نیاز نداشته باشد بدون در نظر گرفتن به منافع شخصی خود شما را از اقدام به جراحی صرف نظر کند .و در صورت نیاز بودن به جراحی بینی اعتماد تضمین کننده ای از نتیجه جراحی به شما بدهد .با اعتماد دادن پزشک ،شما به راحتی و با خیال راحت می توانید بینی خود را به دست جراح بسپارید و دیگر نگران جراحی نخواهید بود و استرس کمتری در جراحی خود خواهید داشت .

حتما نمونه کارهای قبلی پزشک مورد نظر خود را بررسی کنید

امروزه اکثر پزشکان در فضای آنلاین مانند اینستاگرام و وب سایت فعالیت دارند و دسترسی به عکس های واقعی قبل و بعد از عمل بسیار راحت است. که در غیر این صورت شما باید از جراح مورد نظر خود در مطب به شکل حضوری در خواست کنید برخی از عمل های خود را به شما نشان دهند.

رضایت بیماران قبلی که جراحی بینی انجام داده اند

نظرات درباره دکتر مسعود راستکاری

 

انتخاب نادرست جراح

توجه داشته باشید با توجه به این مسئله که خوشبختانه  اکثر پزشکان ما در ضمینه جراحی بینی مهارت لازم را دارند اما این نکته را در نظر بگیرید که به هیچ وجه به دلیل پایین بودن بیش از حد، جراحی بینی خود را به پزشکانی که تجربه کافی ندارند نسپارید و در صورتی که پزشکی به هنگام جلسه ی مشاوره تلاش بر این دارد  که شما حتماً پیش خودش جراحی کنید نشان داده می شود که جراح منفعت طلبی است و در آخر این شما هستید که تصمیم می گیرید  که چه جراحی را به عنوان بهترین جراح بینی برای بینی خود انتخاب کنید .

دکتر مسعود راستکاری متخصص گوش، حلق و بینی

دکتر مسعود راستکاری جراح و متخصص گوش و حلق و بینی با سابقه درخشان جراحی سر و گردن، جراحی پلاستیک بینی و صورت و جراحی آندوسکوپی سینوس در منطقه پاسداران تهران، مشغول به فعالیت می باشند.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + چهارده =

Call Now Buttonتماس با پزشک