به مشاوره نیاز دارید؟ با ما تماس بگیرید

(021) 22882609 – 10 / (0912) 7696940

شنبه تا چهارشنبه 18:00 – 20:00 | پنجشنبه ها 9:00 – 12:00

دکتر مسعود راستکاری / جراحی بینی / بهترین جراح بینی فانتزی، با رضایت حداکثری بیماران!
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

بهترین جراح بینی فانتزی، با رضایت حداکثری بیماران!

بهترین جراح بینی فانتزی در گروه بهترین پزشکان جراحی زیبایی بینی است که بینی را به فرم فانتزی به زیباترین حالت خود بازسازی می‌کند. پیدا کردن و شناسایی این پزشک در میان سایر پزشکان بسیار سخت وچالش‌برانگیز است.

شما برای اینکه بتوانید آسان‌تر مسیر شناخت بهترین جراح بینی فانتزی در تهران را طی کنید، باید با ویژگی‌های وی آشنا باشید. تا انتهای این مقاله در کنار ما باشید تا بتوانید بهترین پزشک خود را پیدا کنید.

با توجه به اینکه بینی به‌عنوان تنها عضو برجسته صورت تاثیر بسیار زیادی در تناسب و زیبایی چهره افراد دارد قطعا حساسیت در عمل زیبایی آن غیر قابل انکار است. وقتی مراجعین با هدف عروسکی شدن و خاص شدن چهره خود تن به عمل بینی می‌دهند، برای آنها کسب نتیجه نامطلوب و عدم تحقق هدف عمل بسیار ناخوشایند است. با این تفاسیر حساسیت داشتن در انتخاب بهترین جراح بینی فانتزی همچون پیدا کردن بهترین دکتر ترمیم بینی در تهران امری طبیعی است.

اشتباه پزشکی در پروسه جراحی می‌تواند علاوه بر نامتناسب شدن چهره مراجعه کننده و افت شدید اعتماد به نفس او، مشکلات تنفسی عدیده‌ای را به همراه داشته باشد. دقت در مسائل فوق انتخاب بهترین جراح بینی فانتزی را برای افراد بیشتر حائز اهمیت می‌کند.

بشتر بدانید: برای جلوگیری از بازگشت نتیجه عمل بینی، بهترین جراح بینی گوشتی در تهران را چگونه پیدا کنم؟

عمل بینی فانتزی همچون جراحی ترمیم بینی فرایند پیچیده ای دارد و نسبت به عمل بینی طبیعی از روند حساس‌تری برخوردار است، به همین علت مستلزم آن است که توسط بهترین جراح بینی عروسکی انجام شود. حالا سوال اینجاست که “بهترین جراح بینی فانتزی در تهران” را چطور انتخاب کنیم؟ این جراح باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ در ادامه به این سوالات مهم پاسخ خواهیم داد:

بهترین دکتر برای عمل بینی فانتزی باید:

  • در کار خود مسلط و با تجربه باشد. این مهم را با دقت در تعداد جراحی‌های موفق پزشک در کارنامه کاری‌اش می‌توان استعلام گرفت.
  • پیش از عمل به مراجعه کننده مشاوره دهد که آیا واقعا کاندید خوبی برای انجام این عمل هست یا خیر. یا به بیانی ساده‌تر خیلی شفاف به مراجعه کننده اعلام کند که عمل بینی فانتزی به او می‌آید یا نه.
  • مراجع را از خطرات احتمالی عمل آگاه نماید. قطعا هر اقدام پزشکی در کنار مزایایی که دارد خطرات احتمالی یا معایبی را هم با خود به همراه خواهد داشت و در این میان پزشک خوب باید بیمار خود را از تمامی این خطرات احتمالی آگاه نماید.
  • پیش از اقدام به عمل به خوبی بینی مراجع را با عکس برداری پیشرفته مورد آنالیز قرار دهد تا مطمئن شود که غضروف و بافت بینی او به اندازه کافی محکم است یا خیر.
  • به اندازه کافی برای مراجعه کننده وقت بگذارد و ضمن آشنایی کامل با اصول زیبایی و تناسب چهره بهترین پیشنهادات برای نوع عمل را در اختیار آنها بگذارد.
ویژگی های بهترین جراح بینی فانتزی

در بخش قبل با ویژگی‌های بهترین جراح بینی فانتزی آشنا شدید، حال سوال اینجا است چطور چک کنیم که پزشک منتخب ما ویژگی‌های فوق را داراست یا خیر، به عبارتی دیگر نحوه انتخاب بهترین جراح بینی عروسکی چگونه است؟ در ادامه به ذکر مواردی می‌پردازیم که نحوه انتخاب را برای شما تشریح خواهد کرد:

یکی از مهم‌ترین فاکتورها در انتخاب بهترین دکتر برای عمل بینی فانتزی د رتهران داشتن مدارک پزشکی معتبر است. تجارب آکادمیک از مهم‌ترین توانایی‌های یک جراح است و همیشه باید به آن توجه داشت، خصوصا در عمل بینی که عمل بسیار حساسی است. معمولا مدارک و مجوزهای طبابت جراح به صورت قاب گرفته شده در مطب موجود است. از طریق جستجو در اینترنت و مطالعه رزومه پزشک نیز می‌توان درباره صحت مدارک پزشکی او مطمئن شد.

پزشکی که در رزومه کاری خود تعداد بیشتری عمل ناموفق دارد قطعا آن کسی نیست که بخواهید سرنوشت چهره و سیمای خود را در اختیارش بگذارید. پس قبل از انتخاب جراح متخصص حتما از بیماران قبلی او درباره رضایت یا عدم رضایت‌شان از نتیجه عمل تحقیق و پرس‌وجو کنید.

برای انتخاب بهترین جراح بینی فانتزی باید با متخصصان زیبایی یا جراحان پلاستیک مشورت کنید. متخصصین زیبایی قطعا بهترین مشاور برای پیشنهاد دادن در انتخاب بهترین جراحان متخصص عمل بینی عروسکی هستند.

یکی دیگر از پارامترهای انتخاب بهترین دکتر برای عمل بینی فانتزی توجه به نظر بیمار و شروع کار بر پایه سلیقه اوست. توجه داشته باشید که یک جراح خوب همیشه در جلسات مشاوره از نظر و سلایق بیمار برای مراحل بعدی استفاده می‌کند.

نتیجه ‌گیری

دقت در انتخاب بهترین جراح عمل بینی فانتزی در تهران، مشاوره‌ اصولی قبل از اقدام به عمل، تحقیق و بررسی در زمینه خطرات احتمالی جراحی و اینکه آیا کاندید مناسبی برای آن هستید یا خیر از جمله اقداماتی است که توصیه می‌شود متقاضیان نسبت به انجام آن کوتاهی نکنند.

دکتر مسعود راستکاری

دکتر مسعود راستکاری

دکتر مسعود راستکاری جراح و متخصص گوش و حلق و بینی با سابقه درخشان جراحی سر و گردن، جراحی پلاستیک بینی و صورت و جراحی آندوسکوپی سینوس در منطقه پاسداران تهران، مشغول به فعالیت می باشند.

برچسب ها:
مقالات مرتبط

تجربه جراحی بینی

تجربیات خودتان را در قالب دیدگاه برای دیگران به اشتراک بگذارید .

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *