دکتر مسعود راستکاری 4 جراحی بینی 4 نتیجه جراحی زیبایی بینی
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

نتیجه جراحی زیبایی بینی

مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

یکی از سوال هایی که بیشتر افراد در جراحی زیبایی بینی از پزشک خود می پرسند این است که فرم بینی بعد از جراحی بینی به چه شکلی خواهد بود؟ در پاسخ باید گفت که این مساله مربوط به بینی و آن حالت بینی است که شما قبل از عمل داشته اید.

تقسیم بندی کلی در فرم بینی

همان گونه که می دانید در یک تقسیم بندی کلی بینی های استخوانی و بینی های گوشتی داریم طبیعتاً این فرم نهایی شما خیلی با فرم اولیه شما ارتباط پیدا می کند. خیلی از زمان ها است که افرادی که بینی های خیلی خیلی گوشتی دارند، می توانیم به آن ها کمک کنیم و فرم دلخواه آن ها در بیاوریم.

در بینی های استخوانی طبیعتاً دست پزشک خیلی باز تر است. افرادی که با بینی های استخوانی به ما مراجعه می کنند می توانیم مدل طبیعی مدرن یا نیمه فانتزی را پیشنهاد کنیم به دلیل این که شرایط پوست این افراد به گونه ای است که جای مانور است.

نتیجه جراحی زیبایی بینی

نتیجه جراحی زیبایی بینی در یکی از مراجعین خانم

 

اهمیت تنفس در جراحی بینی

همان گونه که می دانید در جراحی بینی مساله تنفسی از اهمیت ویژه ای برخوردار است به عنوان مثال در بینی هایی که خیلی خیلی بزرگ هستند اگر بخواهیم کوچک کنیم بر طبق قوانین فیزیکی بینی باید از داخل و بیرون کوچک شود بنابراین ما باید یک سری تکنیک هایی به کار ببریم که بتوانیم دریچه های بینی رو از طریق غضروف خود اون فرد ترمیم کنیم تا بتوانیم مساله تنفسی بیمار را هم گارانتی کنیم.

 

نتیجه جراحی زیبایی بینی

بهتر است برای رضایت کامل از نتیجه بینی به جراح بینی مراجعه کنید که از تجربه و علم او مطمئن هستید شما با انتخاب یک جراح بینی خوب می توانید با خیال راحت تری جراحی بینی خود را انجام دهید .بنابراین نتیجه جراحی بینی به جراح بینی و انتظارات معقولانه شما بستگی دارد که رضایت بخش باشد.

دکتر مسعود راستکاری متخصص گوش، حلق و بینی

دکتر مسعود راستکاری جراح و متخصص گوش و حلق و بینی با سابقه درخشان جراحی سر و گردن، جراحی پلاستیک بینی و صورت و جراحی آندوسکوپی سینوس در منطقه پاسداران تهران، مشغول به فعالیت می باشند.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − چهارده =

Call Now Buttonتماس با پزشک