دکتر مسعود راستکاری 4 جراحی بینی 4 عمل بینی با بی حسی موضعی
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

عمل بینی با بی حسی موضعی

مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پزشکان از دو روش اقدام به جراحی بینی می کنند یا از طریق بیهوشی کامل و یا از طریق بی حسی موضعی که البته نوع انتخاب جراحی بستگی به نوع جراحی بیمار دارد. هنگامی که شما را به داخل اتاق عمل می برند، ابتدا شما دارای هوشیاری کامل هستید به گونه ای که می توانید پرسنل و پزشکتون رو قبل از عمل جراحی زیبایی بینی به خوبی مشاهده کنید. سپس توسط پزشک سوزن آنژیوکت وارد رگ خونی شما می شود تا به هنگامی که شما در بیهوشی کامل هستید داروهای بیهوشی و داروهای دیگر از طریق آن به شما تزریق شود و هیچگونه دردی نخواهد داشت.

نمونه جراحی بینی قبل و بعد از عمل

در تصویر فوق می توانید نمونه ای از قبل و بعد جراحی بینی که توسط دکتر راستکاری انجام شده است را مشاهده نمایید.

عمل بینی با بیهوشی عمومی

بعد از تزریق داروهای بی هوشی شما بعد از گذشت چند ثانیه، بیهوش می شوید و دیگر متوجه عمل جراحی نخواهید بود در واقع به هنگامی که شما بیهوش هستید لوله تنفسی از طریق دهان به داخل نای شما فرستاده می شود تا عملیات هوارسانی به خوبی انجام شود و علاوه بر این لوله تنفسی مانع از ورود خون و بزاق مترشحه به داخل ریه می شود.

در حین جراحی وضعیت کلی شما مانند فشار خون، وضعیت قلب، وضعیت اکسیژن شما مدام در حال چک شدن است تا در طول جراحی مشکلی به وجود نیاید.

 

عمل بینی با بی حسی موضعی

در روش جراحی بینی با بی حسی موضعی شما به طور کامل بی هوش نمی شوید در این نوع جراحی پزشک به شما دارویی تزریق می کند که شما تا حدودی هوشیار هستید و بعد از آن برای اینکه شما دردی متوجه نشوید داروی بی حسی موضعی را به بینی شما تزریق می کند تا به طور کامل بینی شما بی حس شود. یکی از معایب این روش راه پیدا کردن بزاق و خون به داخل ریه است زیرا در این روش لوله تنفسی در دهان گذاشته نمی شود به همین دلیل دکتر راستکاری با بیهوشی کامل جراحی بینی شما را انجام می دهد که این روش  بهترین و کم خطر ترین روش برای جراحی زیبایی بینی است.

دکتر مسعود راستکاری متخصص گوش، حلق و بینی

دکتر مسعود راستکاری جراح و متخصص گوش و حلق و بینی با سابقه درخشان جراحی سر و گردن، جراحی پلاستیک بینی و صورت و جراحی آندوسکوپی سینوس در منطقه پاسداران تهران، مشغول به فعالیت می باشند.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − شش =

Call Now Buttonتماس با پزشک