مدت زمان مطالعه 4 دقیقه

رینوپلاستی

مدت زمان مطالعه 4 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

رینوپلاستی

رینوپلاستی، گاهی اوقات به عنوان “کار بینی” یا “تغییر شکل بینی” توسط بیماران به کار می رود، هماهنگی صورت و نسبت بینی شما را افزایش می دهدچه جراحی بینی استخوانی باشد یا چه  جراحی بینی گوشتی همچنین می تواند دچار اختلال تنفس ناشی از نقص ساختاری در بینی شود.

رینوپلاستی

چه جراحی نیاز است با رینوپلاستی درمان شود ؟

• اندازه بینی در رابطه با تعادل صورت
• عرض بینی در پل یا در اندازه و موقعیت بینی
• مشخصات بینی با تورم قابل مشاهده یا افقی روی پل
• نوک بینی های بزرگ
• نامتقارن بودن بینی

اگر شما نیاز به بینی متقارن تر دارید، به یاد داشته باشید که چهره هر کس به نوعی نامتقارن است. نتایج ممکن است کاملا متقارن نباشد، گرچه هدف این است که تعادل صورت و نسبت صحیح ایجاد کنیم.

هزینه رینوپلاستی

هزینه های جراحی رینوپلاستی می تواند به طور گسترده ای متفاوت باشد. هزینه شامل بیهوشی، امکانات اتاق عمل یا سایر هزینه های مرتبط است، هزینه جراح براساس تجربه او و محل دفتر جغرافیایی خواهد بود.
هزینه های رینوپلاستی ممکن است شامل موارد زیر باشد:
• هزینه بیهوشی
• هزینه های بیمارستان یا جراحی
• آزمایش های پزشکی
• نسخه دارو
• هزینه جراح

هنگام انتخاب جراح پلاستیک تایید شده در جراحی رینوپلاستی، به یاد داشته باشید که تجربه جراح و راحتی شما با او همان اندازه هزینه نهایی جراحی نیز مهم است.

رینوپلاستی و بیمه درمانی

هنگامی که رینوپلاستی برای بهبود عملکرد تنفس انجام می شود، علت بیشترین شیوع فاجعه انسداد است. این روش، که به تنهایی یا به همراه رینوپلاستی زیبایی انجام می شود، بازسازی می شود و ممکن است تحت پوشش بیمه باشد. این نیاز به بررسی دقیق برای بررسی علت اختلال تنفس و اجازه قبلی از بیمه دارد.

کاندیداهای رینوپلاستی

• رشد چهره شما کامل باشد.
• عدم مصرف سیگار
• شما برای بهبود ظاهر خود، چشم انداز مثبت و اهداف واقع بینانه ای دارید
• شما از لحاظ جسمی سالم باشید.

نتایج رینوپلاستی

نتایج جراحی رینوپلاستی طولانی مدت خواهد بود.

رینوپلاستی قبل و بعد از عکس

در حالی که ابتلا به تورم در عرض چند هفته کاهش می یابد، ممکن است تا یک سال طول بکشد تا خط جدید بینی شما به طور کامل تصحیح شود. در طی این مدت شما ممکن است تغییرات تدریجی در ظاهر بینی خود را مشاهده کنید، زیرا آن را به یک نتیجه دائمی تر تبدیل می کند.

نتایج عمل رینوپلاستی

در این مقاله می خواهیم درمورد نتایج عمل رینوپلاستی به طور کامل صحبت کنیم اما قبل از هر توضیحی بهتر است افرادی که تمایل به عمل بینی رو دارند انتظار واقع بینانه ای نسبت به جراحی داشته باشند تا نتایج بهتری حاصل شود.

جهت تماس با دکتر راستکاری جراح پلاستیک بینی و صورت می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید . 10-22882609

چرا رینوپلاستی مد شده است؟

تب جراحی پلاستیک بینی همه جای دنیا را گرفته است از آمریکا تا اروپا و مثل هر تب دیگر بدین نقطه از جهان سوم نیز سرایت نموده است چرا رینوپلاستی مد شده آن هم یک مد جهانی ما هم پاسخ دقیقی نداریم به همین قدر بسنده کنم که وقتی بیماری ریشه کن شود انسان به فکر بهداشت می افتد و بعد زیبایی و این همه نمودار پیشرفت و تکامل اجتماعی است و باید به فال نیک گرفت .

جراحی زیبایی بینی

نتایج عمل رینوپلاستی

در یک بررسی از هشتاد پرسشنامه رینوپلاستی که هجده ماه از عمل آن ها گذشته بود در کشور سوئد هشتاد و چهار درصد افراد پاسخ داده بودند .یک چهارم بیماران که کمپلکس های شدیدی داشتند به گونه ای از عمل هایشان راضی نبودند .بیماران ناراضی به دو گروه تقسیم بندی می شوند که عبارتند از :

  • بیمارانی که به طور علمی تشریحی و واقعی بینی شان خوب درنیامده یا بدتر از قبل از جراحی بینی شده بود ( جراحان با این دسته مشکلی نداشتند و می توانستند به آن ها کمک کنند تا با  جراحی ترمیمی بینی عیبشان اصلاح شود.
  • دسته ی دوم بیمارانی که بدون دلیل علمی و منطقی از بینی شان ناراضی بودند و دو عامل سبب تشدید نارضایتی آن ها می کرد که عامل اول برانداز کردن وسواس آمیز در برابر آئینه و عامل دوم نق زدن اطرافیان.

راضی کردن این گونه بیماران و اطرافیانشان کاری بود بس شاق و از عهده ی هر جراح بینی بر نمی آید بررسی روانشانسی پیش از عمل رینوپلاستی از اهمیت به سزایی برخوردار است .

نتایج کلی از عمل رینوپلاستی

در کل ارتباط با کسب رضایت چهار حالت وجود دارد نخست اینکه بیمار ناراضی است ولی جراح از نتیجه ی جراحی خود راضی است دوم اینکه بیمار راضی است ولی جراح راضی نیست و البته بر زبان نمی آورد سوم اینکه نه بیمار راضی است نه جراح که این بدترین حالت است و در آخر هم بیمار راضی است و هم جراح که این مطلوب ترین شکل است.

دکتر مسعود راستکاری متخصص گوش، حلق و بینی

دکتر مسعود راستکاری جراح و متخصص گوش و حلق و بینی با سابقه درخشان جراحی سر و گردن، جراحی پلاستیک بینی و صورت و جراحی آندوسکوپی سینوس در منطقه پاسداران تهران، مشغول به فعالیت می باشند.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + ده =

Call Now Buttonتماس با پزشک