دکتر مسعود راستکاری 4 جراحی بینی 4 جراحی بینی مردان
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

جراحی بینی مردان

مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

در سال های اخیر و به واسطه پیشرفت دانش پزشکی ، و بهبود روش های جراحی بینی طرفداران بسیار زیادی به شمار متقاضیان این جراحی اضافه شده است . تعداد زیادی از داوطلبان جراحی مذکور آقایان بوده که هر یک مشکلاتی در فرم و کارآیی بینی خود می بینند . به عنوان مثال بینی منحرف ، بینی بسیار بزرگ ، بینی های شکسته و آسیب دیده در آقایانی که خواستار جراحی بینی هستند شایع است . ولی متاسفانه به علت ضعف در جراحی بعضی از جراحان بینی ، فرم بینی مردانه پس از عمل ،فانتزی و عروسکی شده است به همین دلیل عده بسیار زیادی از آقایان که وضعیت بینی شان ناهموار و دچار اشکال است ، از انجام جراحی بینی سر باز می زنند . دکتر مسعود راستکاری نکاتی را در خصوص جراحی بینی مردان در اختیار کاربران خود قرار می دهد تا دیدگاه و تصورات برخی از افراد اصلاح شود .

جراحی بینی مردان

اهمیت بینی مردانه

لازم است در صورت افراد کلیه اجزا با هم هماهنگی و تناسب داشته باشند . در صورت یک مرد کلیه عضوها باید از اثرگذاری مختص به خود برخوردار بوده و ظرافت های زنانه در چهره و فرم بینی ایجاد نگردد . به همین علت یک جراح بینی خوب ، همواره سعی در طبیعی جلوه دادن نواحی مختلف در بینی مردانه دارد . فرم هایی چون اشکال سرسره ای ، قوس دار ، سربالا و بسیار کوچک و عروسکی شایسته چهره مردانه نبوده و به شدت از جذابیت ظاهری فرد می کاهند . به این ترتیب از حیث حرفه ای و کامل بودن مراحل جراحی ، نکات و استانداردهایی در این خصوص رعایت می شود .

بنا بر این بعد از جراحی حالت بینی بسیار چشمنواز و طبیعی شده و خللی در وضعیت چهره ایجاد نمی کند . از نقطه نظر فعالان این نوع جراحی لازم است تمایزاتی بین جراحی بینی مردان و جراحی بینی زنان قائل شد . فرم های غیرعادی و فانتزی اگر چه در مدت زمان ابتدایی زیبا و جالب هستند ولی پس از مدتی دلزدگی و افسردگی را سبب می شوند .

درمان مشکلات ساختاری

به اشخاصی که با مشکلات ساختاری بینی مواجهند و از ترس فانتزی شدن بینی خود از جراحی بینی سر باز می زنند ، توصیه می شود با تحقیق و بررسی و ارزیابی نمونه کارهای جراح بینی کد نظر خود بهترین انتخاب را انجام دهند و از مزایای جراحی بینی بهره بگیرند تا مشکلات جانبی ناشی از ایرادات کاربردی بینی برایشان پدید نیاید .

دکتر مسعود راستکاری متخصص گوش، حلق و بینی

دکتر مسعود راستکاری جراح و متخصص گوش و حلق و بینی با سابقه درخشان جراحی سر و گردن، جراحی پلاستیک بینی و صورت و جراحی آندوسکوپی سینوس در منطقه پاسداران تهران، مشغول به فعالیت می باشند.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − شش =

Call Now Buttonتماس با پزشک