دکتر مسعود راستکاری 4 جراحی بینی 4 بهترین روش برای جراحی بینی چه روشی است؟
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

بهترین روش برای جراحی بینی چه روشی است؟

مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

جراحی زیبایی بینی یکی از پیچیده ترین مسائلی است خصوصاً برای شمایی که قصد دارید جراحی بینی انجام دهید.شما می توانید انتخاب کنید که روش جراحیتان باز باشد یا بسته. در واقع می توانید بعد از انتخاب جراح خودتان روش باز یا بسته را انتخاب کنید و یا می توانید با پرس و جو بهترین روش را انتخاب کنید.

 

جراحی بینی باز

جراح می تواند تسط بیشتری روی نوک و تیغه بینی داشته باشد. در جراحی باز می توانیم شاهد عوارض کمتری از از جراحی بینی باشیم. بریدگی در روش باز در قسمت تیغه بینی انجام می شود که تا آخر سوراخ های بینی امتداد پیدا می کند، پوست نوک بینی شما برداشته می شود تا غضروف ها و بافت های زیر بینی از جمله غضروف، تیغه بینی و پل بینی دیده شود.

بهترین روش برای جراحی بینی چه روشی است ؟

بهترین روش برای جراحی بینی چه روشی است ؟

جراح بینی شما می تواند با این روش ساختار بینی را خیلی خوب مشاهده کند و بر نوک و غضروف های بینی شما تسلط داشته باشد تا بتواند بهتر بینی شما را اصلاح کند. بعضی از جراحان بر این عقیده هستند که جراحی بسته باعث محدودیت می شود اگر به دنبال فرم دهی بهتری هستید بهتر است از روش باز برای جراحی بینیتان استفاده کنید.

در روش جراحی باز با یک برش 4 میلیمتری در تیغه ی وسط بینی برش های داخل بینی در دو سمت راست و چپ به هم وصل می شود. همین برش ها باعث می شود که جراح شما پوست بینی شما را بالا ببرد و خیلی راحت تغییرات لازم را در اسکلت غضروفی بینی شما به وجود بیاورد. اگر غضروف بیش از حد برداشته شود باعث می شود که دید کافی نداشته باشد و در صورتی که بینی شما به تقویت بیشتری نیاز داشته باشد با روش باز با دقت و خطای کمتری انجام می شود.

 

مزایای جراحی به روش باز

  • در جراحی باز بینی این امکان وجود دارد که شکل نوک بینی به خوبی اصلاح شود.
  • جایگذاری آسان تر است.
  • غضروف های پیوندی راحت تر قرار میگیرد.
  • مناسب برای افرادی که تمایل دارند جراحی ثانویه بینی انجام دهند.
  • جای زخم در روش باز سطحی است جراحی بهتر و با کنترل بیشتری انجام می شود .در واقع جراح شما می تواند تغییراتی که خودتان می خواهید عملی کند.

 

مزایای جراحی به روش بسته

  • نیاز کمتری به برش وجود دارد و همین عامل باعث کم شدن ورم و کبودی دور چشم می شود.
  • زمان عمل خیلی کوتاه تر است.

نکته مهم این است که اندازه های پره های بینی هیچ ارتباطی به روش باز یا بسته ندارد اگر شما دارای پره های بینی بزرگی هستید لازم است برش بر روی بینی شما انجام شود.

دکتر مسعود راستکاری متخصص گوش، حلق و بینی

دکتر مسعود راستکاری جراح و متخصص گوش و حلق و بینی با سابقه درخشان جراحی سر و گردن، جراحی پلاستیک بینی و صورت و جراحی آندوسکوپی سینوس در منطقه پاسداران تهران، مشغول به فعالیت می باشند.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + دو =

Call Now Buttonتماس با پزشک