کوچک شدن منافذ باز پوست با لیزر

کوچک شدن منافذ باز پوست با لیزر

باز بودن منافذ پوست باعث ایجاد ناهمواری بر روی پوست می شود که فرد احساس خجالت و ناراحتی بر روی پوستش می کند خوشبختانه با پیشرفت درمانی شما می توانید پوست خود را درمان کنید و با استفاده از لیزر برای همیشه از این مشکل خلاص شوید لیزر های  فرکشنال با لایه  برداری پوست باعث کوچک تر شدن منافذ باز پوست می شود در واقع روشی است سریع ،بدون درد ،بدون آسیب پوستی که باعث شفاف شدن پوست شما می شود.

علت ایجاد شدن منافذ باز پوست

  • افرادی که دارای پوست های چرب هستند
  • افرادی که دارای پوست های ضخیم هستند
  • با افزایش سن
  • قرار گرفتن در معرض نور آفتاب

درمان منافذ باز پوست با لیزر

روش های درمانی که برای کوچک شدن منافذ پوست  استفاده می شود انجام لیزر های لایه بردار است که با استفاده از این لیزرها منافذ باز پوست جمع می شود برای انجام لایه برداری به وسیله ی لیزر 4 تا 8  جلسه لازم است البته بستگی به نوع پوست شما دارد واین پزشک است که تشخیص می دهد شما برای درمان پوستتان چند جلسه لازم است .بهتر است جلسات را طبق صحبت های پزشک پشت سر هم انجام دهید تا بهتر نتیجه بگیرید.

بعد از انجام لیزر

امکان دارد بعد از انجام لیزر برای درمان کوچک شدن منافذ بر روی پوستتان تورم و کبودی ایجاد شود در چنین شرایطی بهتر است تا 24 ساعت اول از کمپرس یخ استفاده کنید جای نگرانی نیست زیرا بعد از گذشت 4 تا 7 روز به خوبی برطرف می شود و جلسه ی بعد ی معمولاً 3 تا 4 هفته بعد از جلسه ی لیزر قبلی است زیرا پوست باید به خوبی بهبود یافته باشد.

ماندگاری درمان در لیزر

در صورتی که شما جلسات لیزر را به صورت مرتب و پشت سر هم انجام دهید می توانید شاهد نتیجه بهتری باشید و همین عامل باعث میشود دوام و ماندگاری بهتری را مشاهده کنید.

توجه داشته باشید ماندگاری در درمان به مراقبت های بعد از درمان بستگی دارد معمولاً پزشک بعد از هر جلسه درمانی با لیزر یک سری نکات را به بیمار خود یادآوری می کند بهتر است به خوبی آنها را رعایت کنید .

درباره نویسنده

پاسخ

16 + 18 =