عمل بینی گوشتی

بینی گوشتی یک بینی با پوست ضخیم و غدد چربی زیاد و عضروف نسبتاً کوچک و ظریف است. در بسیاری از اشخاص وجود بینی بزرگ گوشتی باعث می شود که سایر اعضای صورت مانند چشم و ابرو که از زیبایی زیادی برخودار هستند به چشم نیایند و دیده نشوند. در حقیقت هدف از انجام دادن عمل زیبایی برای بینی گوشتی ایجاد کردن تناسب میان اعضای صورت است. بنابراین زمانی می توان گفت نتیجه عمل موفقیت آمیز بوده که توازن میان بینی و سایر اعضای صورت برقرار باشد ، و در نهایت باعث جلب رضایت بیمار شود .

نکته مهم برای بیمار این است که  باید دقت داشته باشد بینی گوشتی را نمی توان خیلی کوچک کرد و بیمار باید کاملا از نتایج این عمل آگاهی داشته باشد چرا که در صورت عدم آگاهی و داشتن توقعات غیر منطقی باعث نارضایتی بیمار از عمل بینی می شود.

اشتباه شایع بین مردم این است که بینی گوشتی پس از عمل احتمال بازگشت دارد، اما متذکر می شویم که به هیچ وجه این گفته صحیح نمی باشد و حتی چاقی بدن ربطی به چاقی و گوشتی شدن بینی ندارد، بلکه روز به روز با کاهش ورم بینی پس از عمل ، بینی کوچکتر به نظر خواهد رسید.

مراقبت های پس از عمل زیبایی بینی گوشتی

معمولا بیمار در روز دوم از بیمارستان مرخص شده و کم کم می تواند غذاهای معمولی میل نماید.

 • تا 72 ساعت اولیه بیمار باید از کمپرس یخ استفاده کند و سعی کند کمپرس را متناوباً روی گونه و پیشانی و اطراف بینی قرار دهد تا از شدت ورم کاسته شود.
 • سعی کنید هنگام دراز کشیدن از دو بالش استفاده کنید و سر خود را بالا نگه دارید.
 • حتما در زمانی که پزشک مشخص نموده است جهت ویزیت در مطب حاضر شوید.
 • چنانچه درد داشتید می توانید از قرص های مسکن مثل پروفن یا استامینوفن کدئین استفاده کنید. به هیچ وجه داروی های رقیق کننده خون مثل آسپرین و… استفاده نکنید.
 • پس از عمل، انجام دادن فعالیت های سبک مثل مطالعه بلا مانع است اما از فعالیت های بدنی سنگین اجتناب کنید.
 • از زدن عینک خودداری نمایید.
 • قرص ها ی آنتی بیوتیک تجویز شده را بطور منظم میل نمایید.
 • مشاهده خونریزی جزئی یا تورم پس از انجام عمل طبیعی است و جای نگرانی وجود ندارد، شایان ذکر است که تورم در دو تا سه ماه اول بیشتر است و به مرور زمان از شدت ورم کاسته شده و حداکثر تورم تا یک سال باقی می ماند.

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی یکی از عمل های زیبایی پرطرفدار می باشد و نظر اکثریت  زنان و مردان را به خود جلب کرده است.جراحی بینی روز به روز در حال پیشرفت و افزایش است اما سوالی که همیشه مطرح می شود این است که آیا جراحی بینی گوشتی برگشت پذیر است ؟

دکتر مسعود راستکاری جراح پلاستیک بینی و صورت، از روش های نوینی برای این لیفتینگ صورت استفاده می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 02122882609 , 02122882610 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید.

جراحی بینی گوشتی این طور عنوان شده است که به ظاهر کمی ریسک دارد و اغلب افراد تصور می کنند که جراحی بینی گوشتی با موفقیت انجام نخواهد شد.

بینی های گوشتی پوست ضخیم و غضروف های نازکی دارند در نتیجه با تکنیک های قدیمی تقریبا کار خاصی برای بینی های گوشتی انجام نمی شد.تکنیک های قدیمی بیشتر کاهنده بودند.اما امروزه با تکنیک های جدید ،دستیابی به زیبایی برای بینی های گوشتی ممکن شده است.

تفاوت بینی استخوانی و گوشتی

در جراحی بینی استخوانی به دلیل نازک بودن پوست جزئیات بینی از زیر پوست کاملا قابل مشاهده هستند .همچنین در نیمه ی پایینی به دلیل نازک بودن پوست ،غضروف ها قوی و مستحکم هستند و افتادگی در نوک بینی کمتر دیده می شود .اما در بینی های گوشتی به دلیل کلفت بودن پوست جزئیات استخوانی و غضروفی مشاهده نمی شوند و غضروف ها معمولا نازک و ضعیف هستند،به همین دلیل در این نوع بینی ها سر بینی پهن و افتاده است.

خصوصیات بینی گوشتی

بینی های گوشتی گاهی علاوه بر داشتن مقداری چربی و پوست ضخیم دارای قوز نیز می باشند.بینی های گوشتی  از نظر ضخامت دارای انواع مختلفی هستند.تشخیص بینی گوشتی از استخوانی کار بسیار راحتی است و هر فردی می تواند این کار را انجام دهد. اما اغلب تشخیص این ضخامت توسط جراح بینی انجام می شود.اغلب پزشکان برای ارزیابی ضخامت پوست بینی از پره های بینی کمک می گیرند ،زیرا لبه های پره های بینی از دو لایه ضخامت پوست تشکیل شده است،و با لمس پره های بینی و یا عکس برداری از سوراخ های بینی می توان متوجه نوع بینی و تغییرات لازم شویم.

کوچک کردن بینی گوشتی با عمل جراحی بر پایه بینی

یکی از راه های کاهش اندازه بینی ایجاد برش بر روی پوست در قسمت های پایین سوراخ بینی است..استفاده از این نوع تکنیک برای افرادی که سطح زیرین بافت آنها عریض می باشد ، بسیار کاربردی است.از این روش برای کوچک کردن در جراحی بینی های گوشتی استفاده می شود . در این حالت از انواع مختلفی از شکاف ها مثل الماسی،مثلثی و یا مستطیلی می توان استفاده کرد.

جراحی-بینی-گوشتی

در این روش از جراحی بینی گوشتی، باید در بخیه زدن و پنهان کردن برش های انجام شده دقت فراوان کرد.

مزیت های جراحی بینی گوشتی

بهبود ظاهر فرد

کوچک کردن بینی گوشتی می تواند باعث بهبود ظاهر و ایجاد یک چهره ی مناسب و زیبا برای فرد شود .

افزایش اعتماد به نفس در افراد

زیبایی چهره ،باعث احساس خوب درباره ی نحوه ی نگاه کردن دیگران به خود می شود ،این امر سبب افزایش اعتماد به نفس در فرد می شود.

در این رابطه حتی ایجاد تغییرات کوچک نیز می تواند تغییرات زیادی در شما ایجاد کند و به بهبود اعتماد به نفس در افراد، کمک فراوان نماید.

افزایش سلامتی

گاهی اوقات تنها ظاهر گوشتی بینی سبب ناراحتی در افراد نیست و ساختار بینی مشکلات تنفسی را ایجاد کرده است . در این حالت جراحی بینی علاوه بر زیبایی می تواند مشکلات تنفسی بیمار را نیز رفع کند.

جراحی بینی گوشتی

بیشترین و مهمترین کار در جراحی بینی های گوشتی کاهش بافت از یک قسمت و افزودن بافت به قسمت دیگر بینی است.بافت پیوند زده به بینی از غضروف تیغه ی بینی فرد برداشته می شود البته گاهی اوقات به دلیل شکستگی و.. تیغه ی بینی فرد صدمه دیده است ،در نتیجه جراح از غضروف گوش برای پیوند استفاده می کند .این کار در ظاهر گوش تاثیری ندارد.

در جراحی بینی گوشتی ،جراح با روش های مختلفی غضروف و استخوان بینی را تغییر می دهد .

نتیجه جراحی بینی های گوشتی

نتیجه جراحی در بینی های گوشتی به خلاقیت و ماهر بودن جراح بستگی دارد هر چقدر جراح خلاق تر و دارای تجربه ی بیشتری باشد نتیجه جراحی موفق تر است . جراحی بینی گوشتی یکی از حساس ترین جراحی های زیبایی است در این نوع جراحی باید سوراخ های بینی متقارن باشند و تیغه ی میانی ظریف و زیبا جراحی شوند.البته افرادی که دارای بینی های گوشتی هستند باید بعد از جراحی از صبر و حوصله ی بالایی بر خوردار باشند .در جراحی بینی گوشتی به دلیل بالا بودن حجم پوست ممکن است کوچک کردن بیش از حد بینی مشکلات تنفسی ایجاد کند،بنابراین جراح نمی تواند تا حد زیاد طبق خواسته ی بیمار رفتار کند.

بازگشت بینی های گوشتی پس از جراحی

اگر عمل جراحی مطابق با اصول و طبق استاندارهای جراحی انجام شود ،بینی افراد پس از جراحی دچار بازگشت و افتادگی نمی شود و عملا نیاز به ترمیم برای اصلاح بینی نمی باشد.

در بینی های گوشتی نسبت به جراحی بینی های استخوانی تورم و کبودی بعد از جراحی به مراتب بیشتر است و در نتیجه زمان بیشتری برای بهبودی کامل نیاز دارند.

مراقبت های بعد از جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی نیاز به مراقبت های ویژه ای دارد . با رعایت نکاتی که جراح بینی تجویز می کند به بیمار کمک می شود تا دوره ی نقاهت را به خوبی و هر چه سریع تر پشت سر بگذارد.

از تکان دادن بیش از حد سر و صورت خود تا یک هفته خود داری کنید.

از خوردن غذاهای سفت و غذاهایی که نیاز به جویدن زیاد دارند خودداری کنید.

تا سه هفته بعد ازجراحی از فین کردن بینی خود بپرهیزید.

از دو بالشت برای خواب استفاده کنید و سر خود را به سمت پایین آویزان نکنید.

از خوردن غذا های داغ به مدت یک هفته بپرهیزید .

برای آشامیدن از نی استفاده نکنید زیرا باعث وارد آمدن فشار به بینی می شود.

با پزشک خود خصوصا در یک ماه اول ملاقات داشته باشید و از توصیه های او استفاده کنید.

رعایت کردن این نکات می تواند نقس به سزایی در آنچه که شما تصور می کنید و آن چه که واقعیت دارد ،داشته باشد.توجه به این نکته ضروری است که انتظارات افراد از جراح بینی باید منطقی و واقع گرایانه باشد تا با جراحی بینی نتیجه مطلوبی حاصل شود.

جراحی بینی گوشتی

توجه کنید بعد از جراحی بینی گوشتی به شما بستگی دارد که نتیجه بینیتان چه می شود پزشک برای بهترین جراحی تلاش خود را کرده است و از اینجا به بعد این شما هستید که با مراقبت ها و باید و نباید ها به بهبود هر چه بیشتر بینی  باید کمک کنید.

بعد از جراحی بینی

بعد از جراحی بینی بعضی از تورم و حساسیت در داخل بینی شما وجود دارد، اما این طبیعی است. ممکن است علائم مانند عفونت شدید یا سینوس داشته باشید. این به دلیل تورم، خشکی خون، مخاط و پوسته پوسته شدن بینی شماست. برای کمک به بینی و سینوسها به حالت طبیعی، پزشک ممکن است از اسپری های بینی و اسپری های شور و روان کننده های آنتی بیوتیک توصیه کند.
پس از جراحی، مراقبت از بینی و سینوس ها بسیار مهم است تا به درستی آنها را درمان کنید و از زخم جلوگیری کنید.

در اغلب موارد، پزشک شما پانسمان موقت بینی را در داخل بینی  قرار می دهد تا از عبور مجدد سینوس باز شود و مایع اضافی را در حالی که بافت خود را بهبود می بخشد، جذب کند. پانسمان می تواند سینوس های شما را سریعتر پس از عمل جراحی بهبود بخشد و به تدریج بدن شما ظرف چند هفته جذب می شود.
در اینجا چند پیشنهاد برای مراقبت از بینی و سینوس ها پس از عمل وجود دارد:

 • سر خود را بالا نگه دارید تا به کاهش خونریزی و تورم پس از عمل جراحی کمک کنید.
 • اگر مواد بسته بندی را در بینی خود دارید، مطمئن شوید که آنها در جای خود قرار دارند. اگر بسته شدن بینی مسدود شود، از طریق دهان نفس بکشید. بسته بندی یا اسپلیت ها را بردارید .
 • بعضی از خونریزی ها برای 2 تا 3 روز پس از عمل شما طبیعی است. اگر فکر می کنید خونریزی زیادی دارید، مطمئن شوید که با پزشک خود تماس بگیرید.
 • حداقل یک هفته پس از جراحی بینی خود را تحت فشار قرار ندهید. انجام تمرینات سنگین، تنش و یا شدید انجام ندهید. این باعث افزایش احتمال خونریزی بینی می شود.
 • اگر مجبور باشید عطسه کنید، سعی کنید آن را با دهان خود باز کنید.
 • آسپرین را مصرف نکنید زیرا باعث لخته شدن خون و خونریزی را افزایش می دهد.
 • بسته به جراحی شما، از شما خواسته می شود تا حدود 3 تا 7 روز پس از عمل شما برای بازدید بعدی مراجعه شود. در طی این بازدید، پزشک شما هر گونه بسته بندی (در صورت لزوم) را برداشته، اطمینان حاصل کنید که محل عمل جراحی بر طبق برنامه درمانی است و دستورالعمل های بیشتری در مورد مراقبت از بینی و سینوس ها به شما می دهد.

  تزریق کورتون به بینی

  بعد از جراحی بینی گوشتی فرد نیازبه تزریق کورتون بعد ازعمل بینی دارد تا باعث کاهش ورم های  نوک بینی ناشی از جراحی است رااز بین ببرد. کورتون برای کم کردن وازبین بردن برجستگی های بینی در قسمت بالای نوک بینی که ایجاد آن به دلیل ایجاد اسکار(جوشگاه وجای زخم) در فضای مرده پوست است رخ می دهد.اغلب این تزریق کورتون دربینی های گوشتی آقایان بعد از جراحی بینی گوشتی صورت می گیرد چون دارای پوستی ضخیم هستند و ورم آن نسبت به جراحی بینی های استخوانی بیشتر است. این تزریق به طور معمول  یک بار و به تشخیص جراح بینی در مکان های خاصی از بینی می توان تا چهارمرتبه تکرارکرد.  بعدازتزریق کورتون به مدت یک تا دو هفته نباید از چسب استفاده کنند. علت تزریق بینى ها با پوست ضخیم به آن علت است که این گونه بینى ها مستعد تولید بافت اضافه زیر پوست هستند . این بافت اضافه باعث متورم شدن نوک بینی و قسمت پشت بینی می شود و حالت زیبای پشت بینی رااز بین می برد.

  موارد استفاده از کورتون بینی

  • بینی هایی که دارای پوست ضخیم ، چرب وگوشتی می باشند .
  • افرادی که تعداد بیش از یک جراحی انجام داده اند.
  • افرادی که مدت زیادی ازجراحی بینی شان گذشته است واز ورم نوک بینی آن ها کاسته نشده است و ورم بینی برروی بینی آن ها به مقدار زیادی دیده می شود.

  بعد از جراحی بینی بهتر است به مدت 4 الی 6 هفته بعد ودر 4 جلسه تزریق کورتون صورت انجام بگیرد، این تزریق درسطح پوست بینی انجام می شود از تزریق در لایه های عمیق پوست جلوگیری شود زیرا باعث زخم در این ناحیه می شود. تزریق بیش ازحد کورتون باعث آسیب به بافت های پوست شده و غضروف های زیرین بینی برای اشخاص دیگر قابل مشاهده می باشد. بهتر است بعد از تزریق کورتون به مدت 2 هفته از چسب بینی استفاده نکنید. در صورتی که تزریق کورتون به دفعات زیادی و در زمان نامناسب انجام شود عوارض گوناگونی دارد و تاثیر چندانی بهتر ازجراحی بینی ندارد.

  جراحی بینی گوشتی

  هدف از جراحی بینی گوشتی

  هدف از تغییر شکل بینی برای جراحی زیبایی بینی  و همچنین نگرانی های عملکردی انجام می شود. جراحی بینی گوشتی  برای اصلاح ویژگی های منحرف بینی و یا بهبود تنفس انجام می شود. بینی بر خلاف سایر قسمت های بدن و چهره ما در مرکز قرار دارد. بنابراین، حتی عدم تقارن نازک در بینی می تواند بلافاصله آشکار شود. هدف از جراحی زیبایی بینی یا تجویز رینوپلاستی باید برای از بین بردن یک حواس پرتی باشد تا دیگر ویژگی های ظریف زیبایی ظاهر شود. از آنجا که رینوپلاستی می تواند تنفس را بهبود بخشد مهم است که بیمار به دنبال یک جراح بینی خوب  باشد که دیگر اجزای صورت  در روش های زیبایی در نظر بگیرد و پیچیدگی های آناتومی بینی را درک کند.

  هنگام ارزیابی بینی، جراح پلاستیک باید اندازه کلی و شکل صورت، لب ها و چانه را در نظر بگیرد. دکتر راستکاری همچنین ساختار داخلی بینی که تنفس را تحت تاثیر قرار می دهد، ارزیابی می کند. علاوه بر اصلاح شکل بینی، او هرگونه اختلالات داخلی را برای بهینه سازی تنفس اصلاح می کند. رینوپلاستی می تواند از طریق روش های مختلف انجام شود. اکثریت،  برش ها در داخل بینی انجام می شود  تا آنها را بتوان پنهان کرد . سپس استخوان و غضروف بینی به منظور بهینه سازی طول، مشخصات و تقارن تغییر شکل داده می شود. علاوه بر این، هماهنگی با لب و چانه به دست می آید. دکتر راستکاری می تواند روش های اضافی، مانند پروتز چانه، برای تکمیل رینوپلاستی و ارائه بهترین نتایج را توصیه کند. طول پروسه می تواند از 1 تا 4 ساعت متفاوت باشد، بسته به نگرانی هایی که باید مورد توجه قرار گیرد. این می تواند تحت آرامش آگاهانه یا بیهوشی عمومی انجام شود. همراه با دکتر راستکاری، طرح بیهوشی مناسب تعیین خواهد شد. توجه داشته باشید مراقبت های بعد از جراحی بسیار مهم است و برای بهبود سریع تر لازم است موارد توصیه شده توسط پزشکتان را به خوبی رعایت کنید .

  سوالات درباره بینی گوشتی

  جراحی بینی گوشتی

  کوچک شدن بینی گوشتی به چه نحوی است ؟

  این عمل به این صورت انجام می شود که غضروف را  جابه جا می کنند   و یا می تراشند یا به طور کل غضروف را برمی دارند  . برش های کوچکی در سوراخ های بینی ایجاد می کنند تا راحت تر بتوانند به استخوان های تحتانی دسترسی پیدا کنند . اما به هبچ عنوان دست به پوست بینی نمی زنند و پوست منقبض می شود و به ظاهر جدید تبدیل می شود . در برخی اوقات لازم است سوراخ های بینی را هم کوچک کنند .

  ورم بعد از عمل در جراحی بینی های گوشتی چه زمانی طول می کشد ؟

  در هر جراحی ورم های  جراحی شده  طبیعی هستند . ورم بستگی به شدت عمل دارد اما در کل وجود ورم در جراحی بینی های گوشتی بیشتر از بینی های استخوانی می باشد .

  مشکلات جراحی بینی گوشتی چیست ؟

  پوششی که روی غضروف و استخوان بینی را می پوشاند پوست بیینی می باشد ، پس هرچه این پوشش ظریف تر باشد بینی زیباتر می شود و ظرافت بیشتری خواهد داشت . چهره خانم ها از آقایان ظریف تر است و پوست خانم ها ظریف تر از آقایان می باشد که باعث می شود بینی آن ها بهتر فرم بگیرد . تورم بیش از حد ، مساله ای است که بیشتر در بینی های گوشتی تا سایر بینی ها دیده می شود . بهبود ورم به نوع و ضخامت پوست بستگی دارد . به همین علت زمان ورم در پوست های نازک بین 2 تا 3 ماه فروکش خواهد کرد در صورتی که در پوست های ضخیم به 6 ماه نیاز است . اما مجموعا اگر بخواهیم زمان برای بهبود ورم تخمین بزنیم بین 1 تا 2 سال زمان می برد که تمامی ورم ها از بین بروند .

  آیا بیمار دچار اختلال تنفسی بعد از عمل بینی گوشتی میشود ؟

  اختلال تنفسی در روزهای اول بعد از عمل امری طبیعی است زیرا بینی دارای تورم است اما به مرور زمان با بهبود تورم مشکل تنفسی هم حل می شود .

  آیا هر نوع بینی گوشتی را می توان عمل کرد؟

  در بعضی از افراد مخصوصا آقایان به دلیل چربی و ضخامت زیاد ، جراحی صورت نگیرد بهتر است .

  نتیجه جراحی در بینی های گوشتی چطور است؟

  پوست بینی دچار تغییرات نمی شود اما در نهایت بینی ، یک بینی طبیعی می باشد .

  جراحی بینی گوشتی و ملاحظات آن

  بینی گوشتی به بینی گفته می شود که در بخش رویه پوستی خود دارای بافت پوستی نسبتاً ضخیم با لایه های چربی ضخیم است.بینی گوشتی به جهت دارا بودن بافت ضخیم پوستی جراحی بینی را دشوار تر می نماید.چرا که تغییر در ضخامت این بافت نیز به عمل جراحی زیبایی بینی افزوده شده و موجب استفاده از تکنیک های خاص جراحی رینوپلاستی می شود.

  آیا جراحی بینی گوشتی امکان پذیر است ؟           

  بله انجام جراحی در بینی گوشتی نیز امکان پذیر است مشروط بر این که پزشک به طور دقیق و کامل از تکنیک های جراحی بینی گوشتی مطلع باشد.جراحی بینی گوشتی نیازمند کاهش بافت پوستی و یا افزایش بخشی از اسکلت زیرین آن است که با استفاده از غضروف تیغه بینی صورت می گیرد.

  آیا جراحی بینی گوشتی نیازمند ترمیم مجدد است ؟

  لازم است بدانید در شرایط نرمال هر گونه تغییرات در بافت پوستی بینی و غضروف آن بازگشت پذیر نیست مگر مراقبت های پس از جراحی زیبایی بینی به خوبی انجام نشود و یا تحمیل ضربه و … موجب تغییر در فرم بینی شود .تنها دشواری جراحی رینوپلاستی بینی گوشتی تورم طولانی مدت و افزایش مدت زمان بهبودی بافت آسیب دیده حین عمل است.

  جراحی بینی گوشتی

  چرا جراحی بینی گوشتی مشکل تر است ؟

  بافت پوستی و نرم روی بینی در هنگام انجام جراحی رینوپلاستی برداشته می شود و آسیب می بیند .ترمیم این بافت پوستی کمی پس از پایان جراحی زیبایی بینی انجام می شود.حال در نظر داشته باشید رد صورتی که بافت پوستی روی بینی نازک باشد ترمیم آن مدت زمان بسیار کوتاهی انجام می شود و بر عکس در صورتی که بافت بینی ضخیم باشد این بهبودی طولانی تر شده و میزان تورم و مدت زمان بهبودی نیز افزایش می یابد .البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید در صورتی که پزشک از تبهر خوبی برخوردار باشد میزان آسیب به بافت های مجاور و بافت پوستی در بینی گوشتی کاهش یافته و مدت زمان بهبودی آن نیز تا حد قابل توجهی کم می شود.

  چرا نتیجه جراحی بعضی از بینی های گوشتی رضایت بخش نیست ؟

  بیمار تاکید بر کوچک نمودن بیش از حد بینی خود دارد.با انجام این تغییر توسط پزشک ساختار بینی گوشتی کوچک می شود اما پوست آن به دلیل سنگینی و نوع بافت ضخیم خود تمایلی به انسجام به ساختار جدید نشان نمی دهد .از این رو به جهت ویژگی پوست جهت ترمیم ، این ترمیم ساختار صورت گرفته و در برخی از قسمت ها به صورت گوشت اضافه بروز می کند.همین امر موجب پدید آمدن بینی کوچک اما دفرم می شود و بیمار از نتیجه عمل جراحی رینوپلاستی بینی گوشتی راضی نخواهد بود.در حالی که اگر به صلاحدید پزشک میزان کوچک شدن بینی منطقی و متناسب با سایر پارامترهای موجود باشد این نتیجه حاصل نمی گردد و بینی کمی بزرگ تر اما متناسب و زیبا خواهد بود.

  بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

  جراحی بینی مخصوصا جراحی بینی در افرادی که دارای بینی گوشتی هستند، هر روزه دیده می شود و دربین مردم در حال افزایش است. این که افراد دارای بینی گوشتی، نیاز به این جراحی زیبایی بینی دارند، بسیار مهم است که بهترین جراح بینی گوشتی را انتخاب کنند. زیرا افراد دارای بینی گوشتی دارای شرایط خاص جراحی بینی  و نتیجه ی متفاوت هستند.

  بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

  با این توضیحات  که داده شد، همه ی افرادی که دارای بینی گوشتی هستند، به دنبال بهترین جراح بینی گوشتی هستند تا با اطمینان بیشتر و بهتری اقدام به جراحی بینی گوشتی نموده و نتیجه ی بهتری را حال نمایند.

  بهترین جراح بینی گوشتی کیست؟

  برای آن که بتوانید بهترین جراح بینی را انتخاب کنید باید چند مورد را در نظر بگیرید. در ادامه دکتر راستکاری جراح بینی مواردی را توضیح خواهند داد.

  پرسیدن از اطرافیان و دوستان

  از دوستان و اطرافیان خود که جراحی بینی انجام داده اند در خصوص تجربه ی جراحی بینی که انجام داده اند بپرسید. این سبب می شود تا بتوانیدچند انتخاب خوب داشته باشید و نتیجه ی جراحی را در همان لحظه ببینید. درصورتی که در اطرافیان شما فردی جراحی بینی انجام نداده است. جای نگرانی ندارد می توانیداز روش های دیگربه دنبال بهترین جراح بینی گوشتی باشید.

  جستجو در اینترنت

  ب راحتی با این روش می توانید جراح مورد نظر خود را پیدا کنید.زیابه راحتی میتوانید در این روش، تمامی نمونه کار جراحی بینی گوشتی هایی انجام داده است را پیداکرده و مشاهده نمایید.سپس جراح بینی مورد نظر خود را  پیداکنید.

  انتخاب نزدیکترین جراح بینی

  در بین انتخاب هایی که داشته اید نزدیک ترین  جراح بینی به محل سکونت خود را انتخاب نمایید یا جراحی را  انتخاب کنید که بتوانید به راحتی به مطب رفت و آمد داشته باشید.

  مراجعه حضوری به مطب

  این توصیه بسیار مهم و خوب است.می توان با مراجعه به مطب به راحتی نمونه جرایح ها و رضایت بیماران بعد از جراحی را از نزدیک بررسی کرد.همچنین می توانید در این موقعیت از میزان تبحر جراح بینی مطلع شد.

  بررسی تجربه و مهارت جراح بینی گوشتی 

  با جستجو دراینترنت و یا مراجعه حضوری و بررسی سابقه ی جراح بینی می توان به راحتی  از میزان تجربه ی جراح مطلع شد.در مراجعه حضوری می توانید از جراح بینی گوشتی و تعداد جراحی بینی گوشتی که انجام داده است سوال کنید. همچنین نمونه کار های جراحی بینی را همان جا مشاهده کرده و مشاوره در خصوص جراحی بینی گوشتی و نتیجه ی جراحی به دست آورید.

  مشاوره و راهنمایی

  بهترین جراح بینی گوشتی در این مرحله بسیار دقیق باید عمل کند. باید سوالات وبررسی های خاصی انجام دهد تا بتواند در خصوص جراحی بینی تصمیم نهایی را بگیرد.به طور مثال برخی از  اقدامات زیر را باید انجام دهد.

  • معاینه ی فیزیکی بینی و بررسی صورت واندازه گیری های مخصوص
  • بیان برخی از  سوالات مهم به منظور به دست آوردن سابقه ی پزشکی و جراحی قبلی از فرد

  در آخر باید این نکته را در نظر داشت که انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی  وبهترین جراح بینی طبیعی با توجه به میزان تجربه ی جراح بینی انجام شود.زیرا  درافراد دارای بینی گوشتی جراحی بینی بسیار مهم و حیاتی است و باید با دقت انجام شود.

  برخی از خدمات دکتر راستکاری جراح بینی خوب در تهران

  جراحی زیبایی بینی

  جراحی گوش

  لیفت صورت

  عمل بینی گوشتی

  جراحی بینی استخوانی

  تزریق ژل گونه 

  تزریق چربی به صورت

  بوتاکس

  منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

  با تشکر، مدیریت سایت دکتر راستکاری

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

Call Now Button