عمل بینی با بی حسی موضعی

عمل بینی با بی حسی موضعی

پزشکان از دو روش اقدام به جراحی بینی می کنند یا از طریق بیهوشی کامل و یا از طریق بی حسی موضعی که البته نوع انتخاب جراحی بستگی به نوع جراحی بیمار دارد .

جهت تماس با دکتر راستکاری جراح پلاستیک بینی و صورت می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید . 10-22882609

به هنگامی که شما را به داخل اتاق عمل می برند ،ابتدا شما دارای هوشیاری کامل هستید به گونه ای که می توانید پرسنل و پزشکتون رو قبل از عمل جراحی زیبایی بینی به خوبی مشاهده کنید سپس توسط پزشک سوزن آنژیوکت وارد رگ خونی شما می شود تا به هنگامی که شما در بیهوشی کامل هستید داروهای بیهوشی و داروهای دیگر از طریق آن به شما تزریق شود و هیچگونه دردی نخواهد داشت .

عمل بینی با بیهوشی عمومی

بعد از تزریق داروهای بی هوشی شما بعد از گذشت چند ثانیه، بیهوش می شوید و دیگر متوجه عمل جراحی نخواهید بود در واقع به هنگامی که شما بیهوش هستید لوله تنفسی از طریق دهان به داخل نای شما فرستاده می شود تا عملیات هوارسانی به خوبی انجام شود و علاوه بر این لوله تنفسی مانع از ورود خون و بزاق مترشحه به داخل ریه می شود.

در حین جراحی وضعیت کلی شما مانند فشار خون، وضعیت قلب ،وضعیت اکسیژن شما مدام در حال چک شدن است تا در طول جراحی مشکلی به وجود نیاید .

عمل بینی با بی حسی موضعی

در روش جراحی بینی با بی حسی موضعی شما به طور کامل بی هوش نمی شوید در این نوع جراحی پزشک به شما دارویی تزریق می کند که شما تا حدودی هوشیار هستید و بعد از آن برای اینکه شما دردی متوجه نشوید داروی بی حسی موضعی را به بینی شما تزریق می کند تا به طور کامل بینی شما بی حس شود .یکی از معایب این روش راه پیدا کردن بزاق و خون به داخل ریه است زیرا در این روش لوله تنفسی در دهان گذاشته نمی شود به همین دلیل دکتر راستکاری با بیهوشی کامل جراحی بینی شما را انجام می دهد که این روش  بهترین و کم خطر ترین روش برای جراحی زیبایی بینی است .

سایر خدمات دکتر راستکاری

با تشکر مدیریت سایت دکتر مسعود راستکاری جراح پلاستیک بینی و صورت .

راه های ارتباطی

ایران ، تهران ، پاسداران ، بین نیستان دوم و سوم، ساختمان نیستان، ط ۲، واحد۲۱

22882609-10
info@drrastkari.com
پیج اینستاگرام
کانال تلگرام

درباره نویسنده

پاسخ

2 × 3 =