سوال های رایج جراحی بینی

سوال های رایج جراحی بینی

پرسش هایی برای مطرح کردن در زمان مشاوره می توانید از پزشک خود بپرسید.خوشبختانه دکتر راستکاری باتوجه به تعداد  جراحی زیبایی بینی  که انجام داده توانسته نظر بیشتر بیماران را به خود جلب کند .

جهت تماس با دکتر راستکاری جراح پلاستیک بینی و صورت می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید . 10-22882609
  • آیا حین جراحی بیهوش خواهم بود ؟

در خصوص ابراز نگرانی درباره ی بیهوشی ، ناراحتی ، یا به هوش آمدن هنگام جراحی تردیدی به خود راه ندهید این ها نگرانی های شایعی هستند که باید بی پرده با جراح بینی  در میان گذاشته شود.

  • درباره ی تعداد جراحی هایی مشابهی که درسال گذشته جراحتان انجام داده سوال کنید.

بسته به جراح و نوع عمل ، منحنی یادگیری بسیار متغیر است بعضی جراحان تنها با انجام تعداد اندکی از نوعی جراحی در آن تخصص و مهارت می یابند .برخی دیگر پس از صدها بار اصلاح تکنیک های خود را از سر می گیرند.

سوال های رایج جراحی بینی

سوال های رایج جراحی بینی

  • چگونه از نشانه های مشخص کننده جراحی پیشگیری می کنید؟

منظور از نشانه مشخص کننده ، یعنی دیگران با دیدن آن به عمل زیبایی شما پی می برند و آن یک ویژگی فیزیکی غیر طبیعی است که نمی توان به هیچ چیز دیگری نسبتش داد .بعضی از آن ها قابل پیشگیری هستند ولی برخی دیگر این طور نیستند .جراح بینی خوب  باید در صورت امکان حتما از آنها جلوگیری کنند (مانند جای عمل جراحی بر روی بینی).

  • عکس افرادی که همین جراحی را انجام داده اند نشان می دهید ؟

سودمندی دیدن عکس های قبل و بعد از جراحی که شما نیز تمایل به انجام آن دارید مبالغه آمیز است زیرا نتایج عمل دیگران پیش بینی یا تضمینی برای شما به ارمغان نخواهد آورد علاوه بر این برخی جراحان پلاستیک بینی وصورت تنها بهترین عکس ها را نشان می دهند به همین دلیل بسیاری آن را کتاب افتخارات می نامند.

  • امکان دارد با یکی از بیمارانی شما که همین عمل را داشته اند صحبت کنم ؟

به طور کلی چنین کاری همیشه مفید نیست .قطعاً تجربه ی شما متفاوت خواهد بود به عنوان مثال ممکن است از بیمار دیگری درباره ی دوران نقاهت او سوال کنید اما دوران نقاهت هر فردی جنبه های مختص به خود را دارد .چنانچه با بیمار دیگری مشورت کردید از او درباره ی خطرات و مزایای عمل سوال نکنید ، افراد عامی در خور چنین بحثی نیستند و ممکن است ناخواسته اطلاعات غلطی به شا بدهند شاید بهترین و مهم ترین سوال این باشد که آیا پس از جراحی بینی  ، جراح نسبت به نیازهای او حساس و هنگام ضرورت قابل دسترسی بوده است .

برخی از نمونه کارهای دکتر راستکاری

سایر خدمات دکتر راستکاری

با تشکر مدیریت سایت دکتر مسعود راستکاری جراح پلاستیک بینی و صورت .

راه های ارتباطی

ایران ، تهران ، پاسداران ، بین نیستان دوم و سوم، ساختمان نیستان، ط ۲، واحد۲۱

22882609-10

درباره نویسنده

پاسخ

دو × 3 =