جراحی ثانویه بینی :

جراحی ثانویه بینی گونه ای از جراحی های حوزه بینی با هدف اصلاح و ترمیم معایب به جا مانده است . ممکن است ساختار بینی در اثر اشتباهات جراح قبلی ایرادات و اشکالاتی داشته باشد و گاه ممکن است سلیقه بیمار با فرم به وجود آمده همسو نباشد و شرایط فعلی برای او آزاردهنده بوده باشد . به این ترتیب با خواست بیمار و صلاحدید پزشک دستور جراحی ترمیم بینی یا جراحی ثانویه صادر می شود . در مورد تمامی مراجعین دکتر مسعود راستکاری جراحی ترمیم بینی موفقیت آمیز بوده و اکثر بیماران از این نوع عمل رضایت کافی داشته اند .

جراحی ثانویه بینی

چگونگی جراحی ثانویه بینی :

جراحی ترمیم بینی بسیار پیچیده تر از جراحی اولیه است . زیرا بیشتر بیماران توسط جراح دیگری عمل شده اند و کمبود ها و ابهاماتی در این میان دیده می شود . برای جبران بافت های مهم و ازدست رفته گاه پزشک جراح بینی نیازمند الحاق گرافت است و گاه برای رفع ایرادات و دفورمیتی های ایجاد شده تدابیر جدید و نوآوری های تخصصی مورد نیاز می باشد تا ساختار و فرم بینی ایده آل و منسجم شود . حتی بهترین جراح بینی در ترمیم برخی از بینی هایی که اشکالات شدید دارند به مشکل برمی خورد مثلا بینی های کوتاه . به این ترتیب ممکن است جراحی ثانویه بینی برای نتیجه دهی بهتر زمان بر شود . ولی در مواردی که بافت زائد فرم بینی را از حالت مطلوب خارج کرده باشد ، می توان تنها ناحیه زائد را برداشت و اقدام به حذف اجزای غضروفی به جای مانده نمود تا بینی وضعیت بهتری به خود بگیرد .

جراحی بینی به روش بسته :

می توان برای حذف اجزای غضروفی اضافه در نوک بینی از تکنیک جراحی بسته برای ترمیم بینی کمک گرفت و تنها برش ها را در داخل سوراخ بینی اعمال نمود . به این ترتیب جراح می تواند بخش های اضافی در نوک بینی را حذف کند و حالتی متناسب به بینی ببخشد .

جراحی بینی به روش باز :

در بسیاری از بیماران برای جراحی ثانویه بینی لازم است از تکنیک باز برای پیشبرد جراحی کمک گرفته شود . تا کنترل فرم و عملکرد به راحتی میسر شده و نتیجه نهایی مطلوب و ایده آل شود .

در صورت کسب ازلاعات کافی درباره  جراح بینی خوب در تهران همینجا کلیک کنبد

سایر خدمات دکتر مسعود راستکاری :

با تشکر مدیریت سایت دکتر مسعود راستکاری جراح پلاستیک بینی و صورت .

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 10 =

Call Now Button