جراحی بینی مردان

جراحی بینی مردان

در سال های اخیر و به واسطه پیشرفت دانش پزشکی ، و بهبود روش های جراحی بینی طرفداران بسیار زیادی به شمار متقاضیان این جراحی اضافه شده است . تعداد زیادی از داوطلبان جراحی مذکور آقایان بوده که هر یک مشکلاتی در فرم و کارآیی بینی خود می بینند . به عنوان مثال بینی منحرف ، بینی بسیار بزرگ ، بینی های شکسته و آسیب دیده در آقایانی که خواستار جراحی بینی هستند شایع است . ولی متاسفانه به علت ضعف در جراحی بعضی از جراحان بینی ، فرم بینی مردانه پس از عمل فانتزی و عروسکی شده است به همین دلیل عده بسیار زیادی از آقایان که وضعیت بینی شان ناهموار و دچار اشکال است ، از انجام جراحی بینی سر باز می زنند . دکتر مسعود راستکاری نکاتی را در خصوص جراحی بینی مردان در اختیار کاربران خود قرار می دهد تا دیدگاه و تصورات برخی از افراد اصلاح شود .

جراحی بینی مردان

اهمیت بینی مردانه

لازم است در صورت افراد کلیه اجزا با هم هماهنگی و تناسب داشته باشند . در صورت یک مرد کلیه عضوها باید از اثرگذاری مختص به خود برخوردار بوده و ظرافت های زنانه در چهره و فرم بینی ایجاد نگردد . به همین علت یک جراح بینی خوب ، همواره سعی در طبیعی جلوه دادن نواحی مختلف در بینی مردانه دارد . فرم هایی چون اشکال سرسره ای ، قوس دار ، سربالا و بسیار کوچک و عروسکی شایسته چهره مردانه نبوده و به شدت از جذابیت ظاهری فرد می کاهند . به این ترتیب از حیث حرفه ای و کامل بودن مراحل جراحی ، نکات و استانداردهایی در این خصوص رعایت می شود .

بنا بر این بعد از جراحی حالت بینی بسیار چشمنواز و طبیعی شده و خللی در وضعیت چهره ایجاد نمی کند . از نقطه نظر فعالان این نوع جراحی لازم است تمایزاتی بین جراحی بینی مردان و جراحی بینی زنان قائل شد . فرم های غیرعادی و فانتزی اگر چه در مدت زمان ابتدایی زیبا و جالب هستند ولی پس از مدتی دلزدگی و افسردگی را سبب می شوند .

درمان مشکلات ساختاری

به اشخاصی که با مشکلات ساختاری بینی مواجهند و از ترس فانتزی شدن بینی خود از جراحی بینی سر باز می زنند ، توصیه می شود با تحقیق و بررسی و ارزیابی نمونه کارهای جراح بینی کد نظر خود بهترین انتخاب را انجام دهند و از مزایای جراحی بینی بهره بگیرند تا مشکلات جانبی ناشی از ایرادات کاربردی بینی برایشان پدید نیاید .

سایر خدمات دکتر راستکاری :

با تشکر مدیریت سایت دکتر مسعود راستکاری جراح پلاستیک بینی و صورت .

درباره نویسنده

پاسخ

7 + 18 =