تعویض و برداشتن پروتز چانه

تعویض و برداشتن پروتز چانه

سوالی که افراد بعد از ان که توسط جراح پلاستیک و صورت معاینه می شوند و به عنوان کاندید پروتز چانه نیز انتخاب می شوند این است که اگر من از جراحی پروتز چانه ناراضی نباشم ، می توان آن را برداشت و خارج کرد؟

تعویض و برداشتن پروتز چانه

پروتز چانه

تقویت چانه با پروتز و یا پروتز چانه یکی از محبوب ترین روشهای جراحی زیبایی در کشور است. تصور می شود که تقویت چانه روشی که در آن از  پروتز چانه برای تغییر شکل ظاهری چانه ویا فک استفاده می شود ، محبوبیت بیشتری یافته است زیرا افراد زیادی با ایده انجام جراحی زیبایی راحت می شوند و چهره یشان بهبود پیدا می کند.

جراحی زیبایی پروتز چانه

مردانی که ممکن است احساس کنند خط فک “مردانه” کلاسیک ندارند می توانند با یک روش ساده  پروتزچانه ، یک چانه کوچک را اصلاح کنند.

 زنان می توانند از این عمل جراحی نیز بهره مند شوند ، به خصوص اگر فک کوچک یا عقب رفته داشته باشند. درمان سریع ، با حداقل زمان بهبودی و میزان بالایی از رضایت بیمار انجام می شود.

اما این بدان معنا نیست که همه از نحوه عملکرد خط فک جدید خود به این روش خوشحال باشند. به ندرت مورد نیاز است تا این جراحی ایجاد شود، اگر از پروتز چانه ناراضی هستید ، می توانید پروتز چانه برداشته شود.

تعویض و یا برداشتن سریع و بدون درد پروتز چانه

دکتر مسعود راستکاری به عنوان جراح پلاستیک و صورت می تواند به سرعت پروتز چانه شما را با حداقل ناراحتی بردارد. این یک روش ساده است که شامل ایجاد برش کوچک تحت بی حسی موضعی است که از طریق آن پروتز برداشته می شود. مانند جراحی پروتز چانه ، زمان استراحت بعد از جراحی  فقط چند روز است.

با این حال ، مهم است که بیماران از خود بپرسند که بعد از تعویض و یا برداشتن پروتز چانه ، چه می خواهند به دست آورند. آیا می خواهید به ظاهر اصلی خود برگردید یا دوست دارید پروتز چانه دیگری را در شکل یا اندازه دیگری امتحان کنید؟ چه چیزی شما را از نتایج خود از اولین پروتز چانه ای شما ناراضی کرده است؟ پاسخ های خود را در مورد این سؤالات در نظر بگیرید ، زیرا می توانند بازخوردهای ارزشمندی را در مورد کارهایی که باید بعد از خارج کردن پروتز اصلی انجام دهید ، در اختیار جراح پلاستیک و صورت قرار دهید.

جهت در یافت مشاوره در خصوص جراحی پروتز چانه و یا تعویض و برداشتن پروتز چانه می توانید با دکتر راستکاری  با شماره 10-22882609  تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید از اینستاگرام دیدن فرمایید.

در طول مشاوره، دکتر راستکاری سؤالات مشابهی را با سؤالاتی که در بالا ذکر شد از شما سؤال می کند تا اطمینان حاصل شود که می توانید بهترین نتیجه ممکن را کسب کنید. اگر می خواهید پروتز چانه خود را با یک نمونه جدید جایگزین کنید ، او می تواند به شما در یافتن شکل بهتری برای خط فک کمک کند.

لازم نیست که از پروتز چانه ای استفاده کنید که باعث نارضایتی شما از ظاهر شما شود. اگر در مورد از تعویض و یا برداشتن پروتز چانه خود سؤالی دارید ، با دکتر دکتر راستکاری جراحی پلاستیک و صورت مشورت نمایید.

langdoncenter.com/chin-implant-removal-can-it-be-removed-if-im-unhappy

مقالات مرتبط 

پروتز چانه 

پروتز صورت

انواع پروتز چانه 

مراقبت های بعد از پروتز چانه 

درباره نویسنده

پاسخ

پنج × 2 =

Call Now Button